1

2

3

4

Аспірантура

5

За сприяння ректорату ХНУМГ імені О.М. Бекетова та організаційної підтримки Центру стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» проведено зустріч студентів 1, 3 і 5 курсів із деканом факультету «Менеджмент» Вищої Академії Бізнесу в Домброві Гурнічей Рафалом Ребіласом.

Зі словами привітання до усіх присутніх на зустрічі виступив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Полтавської державної аграрної академії проф. Горб Олег Олександрович. На базі зазначеного ВНЗ вже тривалий час розвивається успішна співпраця із Вищою Академію Бізнесу в Домброві Гурнічей. Що дозволяє українським студентам шляхом паралельного (дистанційного) навчання отримувати в польському ВНЗ диплом, який визнаються в країнах ЄС.

Із використанням засобів відео конференції до учасників зібрання звернулася ректор Вищої Академії Бізнесу в Домброві Гурнічей проф. Здислава Дацко-Пікєвіч. Виразив щирі слова побажань успіхів та добробуту студентській молоді проф. З. Дацко-Пікєвіч коротко охарактеризувала основні напрями роботи Вищої Академії Бізнесу, програми різних освітньо-кваліфікаційних рівнів. Основну увагу ректор звернула увагу на можливість участі студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова в проекті «Паралельний європейський диплом».

Детальні аспекти програми паралельного (дистанційного) навчання українських студентів в польському ВНЗ у своєму виступі виклав проф. Горб О.О. За вже існуючим досвідом співпраці із Вищою Академією Бізнесу в Домброві Гурнічей українські студенти одночасно мають можливість навчатися в двох університетах (українському та польському) і отримати два дипломи українського та європейського зразка.

Польський диплом європейського зразка визнається в усіх країнах ЄС і дає можливість працевлаштуватися в будь-якій країні Європейського союзу без нострифікації українського диплому та без оформлення дозволу на роботу.

Організаційно-методичні питання можливої участі студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова в проекті «Паралельний європейський диплом» розкрив і доктор Рафал Ребілас.

Як зазначив доповідач, приймати участь у проекті можуть студенти всіх факультетів будь якої спеціальності. Предмети студентам викладаються польськими або українськими (акредитованими в польському Університеті) професорами та доцентами українською мовою за польськими навчальними планами. Частина лекцій, які викладають польські викладачі, може відбуватися у Польщі з використанням елементів системи дистанційного навчання через мережу Інтернет чи у формі відеоконференцій. На весь час навчання студенти отримують польську студентську візу, яка дозволяє перебувати як в Польщі, так і в інших країнах ЄС.

Присутні студенти із зацікавленістю віднеслися до інформації, що було представлено на їх увагу, а також поставили питання. Основні питання були адресовані доктору Рафалу Ребіласу (стосовно термінів навчання та умов проживання на період сесії), керівникові Польського Центру м. Полтава Кощенко Олені Миколаївні (відносно викладання польської мови під час сесій), проф. Горб Олегу Олександровичу (стосовно прикладів участі студентів Полтавської державної аграрної академії в проекті «Паралельний європейський диплом») та ін. Присутні на зустрічі студенти 5-го курсу, що навчаються за магістерською програмою «Управління фінансово-економічною безпекою», поставили питання про дисципліни та практичну підготовку за спеціальністю «Управління безпекою та гігієною праці» та «Національна безпека».

Атмосферу теплого та щирого спілкування було завершено плануванням подальших зустрічей із представниками Полтавського та Польского ВНЗ, обміном контактними даними, а також обговоренням всіх організаційних питань запропонованого Проекту.

Завідувач кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» проф. Момот Тетяна Валеріївна, колектив кафедри висловлює слова вдячності Ректору Університету проф. Бабаєву Володимиру Миколайовичу, проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків доц. Шутенко Андрію Леонідовичу та Директору Центру міжнародної діяльності та освіти доц. Бібік Наталії Валеріївні за надану можливість проведення зустрічі.

Сподіваємося, що співпраця нашого Університету із Вищою Академією Бізнесу в Домброві Гурнічей відкриває нові можливості для студентів, а професорсько-викладацькому складу обох ВНЗ підвищувати свій професійний досвід! 

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас на сайте 257 гостей и нет пользователей