1

2

3

4

Аспірантура

5

3 вересня 2015 року о 13.00 годині

у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова - за адресою: Харків, вул. Макаренка, 33

(заїзд з вул. Дерев’янко, Сокольники) відбудеться відкриття

АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІХ МАЙСТЕРЕНЬ «ARHOUSE»

Рік тому розпочалася реконструкція існуючого об’єкту Університету в лісопарковій зоні Сокольники з метою створення сучасних архітектурно-художніх майстерень для студентів архітектурного напрямку підготовки. Авторами проекту реконструкції та благоустрою території є викладачі та студенти Факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

Підготовка фахівців з вищою освітою за напрямом «Архітектура» в університеті здійснюється з 30-х років ХХ ст. З перших кроків становлення навчального закладу велике значення приділялося мистецьким дисциплінам. Поряд з технічними будівельними, економічними, архітектурними кафедрами діяли мистецтвознавчі кафедри: основи зодчества, образотворчого мистецтва, малюнку, живопису, скульптури, історії мистецтв та архітектури, садово-паркового мистецтва. Майбутнім архітекторам таємниці високого зодчества та мистецтва викладали видатні українські митці: художники, мистецтвознавці, реставратори, архітектори, паркобудівники. Вислів академіка архітектури О.М. Бекетова у 1939 році, про те що «Інститут комунального будівництва є Всеукраїнським центром архітектурно-художньої і будівельно-технічної освіти молоді» в ХХ1 сторіччі дає новий імпульс сучасній архітектурній освіті в Харківському національному університеті міського господарства, що носить почесне ім’я великого зодчого.

Сучасний колектив університету, маючи унікальний та потужний освітній фундамент – художньо-архітектурну спадщину викладачів минулих поколінь, наполегливо працює над створенням оновленого навчального закладу європейського рівня, що є запорукою отримання високоякісних знань та подальшого професійного зростання випускників. Сучасний Університет постійно здійснює пошук перспективних форм і методів навчання, опановує наукові і освітянські горизонти, реалізує модернізацію матеріально-технічної бази. Сьогодні ліцензійний обсяг підготовки фахівців за напрямом Архітектура» складає понад 100 осіб. Після закінчення бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання за магістерськими програмами: «Архітектура будівель і споруд», «Дизайн архітектурного середовища», «Містобудування».

Сьогодні створення в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова комплексу архітектурно-художніх майстерень забезпечує навчання студентів архітектурного напряму підготовки умовами із врахуванням особливостей та тенденцій сучасної архітектурно-художньої освіти

До складу АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІХ МАЙСТЕРЕНЬ «ARHOUSE» входять:

- Лабораторія комп’ютерного моделювання (із спеціалізованим обладнанням та програмним забезпеченням);

- Майстерня рисунку та живопису;

- Скульптурна майстерня;

- Лабораторія архітектурного моделювання;

- Виставковий зал;

- Конференц-зал;

- Студентське архітектурно-проектне бюро;

- Ландшафтно-архітектурна майстерня;

- Викладацькі приміщення кафедр.

Майстерні та лабораторії обладнанні за останніми передовими технологіями та мають спеціалізоване освітлення та устаткування, сучасне оформлення інтер’єрів. «ARHOUSE» - це творча студія, що об’єднує студентську та учнівську молодь міста Харкова для здійснення професійного діалогу, пошуку спільних інтересів, власних архітектурно-мистецьких та соціальних проектів. Сучасна архітектурна освіта в університеті переживає новий етап вибору системи і моделі подальшого освітнього шляху. Одним із головних подій на шляху оновлення стає відкриття сучасного комплексу архітектурно-художніх майстерень та лабораторій «ARHOUSE».

Arhaus 01 Edited

Arhaus 02 Edited

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас на сайте 224 гостя и нет пользователей