01 2015 2Нещодавно закінчилась навчальна практика 2 курсу групи ТУР2013-1 и ТУР2013-2 під керівництвом асистента кафедри Туризму і готельного господарства Соколенко А.С. Під час практики були відвідані заклади туристської та готельно-ресторанної сфери м. Харкова.

У турагенції «Afros отдых и путешествия» студенти познайомились з директором Примак Оленою Вікторівною, яка розповіла з чого починала свій шлях у туристському бізнесі, як просувалася по кар’єрних сходах. Олена Вікторівна ознайомила студентів з деякими аспектами роботи в туризмі, а також зі спеціалізованими програмами з бронювання турів. Багато уваги та часу директор турагенції приділила запитанням студентів.

02 2015 1

03 Globus 2015 104 Globus 2015 2В туристському агентстві «Золотий глобус» студенти познайомились з директором Єськовою Олександрою В’ячеславівною, яка люб’язно провела майстер-клас з бронювання авіаквитків у програмі «Галілео», «Pegasus», а також розповіла про тонкощі страхування туристів під час подорожі, специфіку роботи low-cost авіакомпаній, регулярних і чартерних рейсів.

В американському ресторані «Farsch local diner» студенти не лише ознайомилися з меню та особливостями оформлення й подачі страв, але й мали змогу побачити роботу кухні, бару, познайомились з персоналом ресторану, новими ідеями, специфікою спілкування з клієнтами ресторану. Шеф-кухар Ігор Мезенцев розповів про історію створення закладу та подальші плани ресторанної мережі.

05 Farsch 2015 106 Farsch 2015 2

07 Farsch 2015 3

08 Gubernia 2015 1У ході екскурсії по готелю «Губернія» студенти мали можливість відвідати номери різних категорій, конференц-зал, сауну, ресторан, а також підсобні приміщення. Директор Пивоваревич Анастасія Дмитрівна розповіла про історію створення готелю, особливості готельного менеджменту, специфіку оформлення та поселення гостей, а також поділилася зі студентами планами на майбутнє.

Відвідання студентами профільних закладів під час навчальної практики – чудова можливість не лише ознайомитися зі специфікою їх майбутньої спеціальності, але й поспілкуватися з професіоналами, отримати відповіді на запитання щодо побудування кар’єри.

Фотозвіт

Корисні поради