1

2

3

4

Аспірантура

5

Причаїлась за вікном літня тиша

Ось і звучать останні позивні

А на серці терпно, як ніколи

Ми і студенти, і водночас - ні

01 DSC 0173 Edited30 червня в актовій залі відбулося свято, присвячене закінченню навчання і випуску спеціалістів і магістрів 2015 року у Харківському національному університеті міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова.

Ми щиро вітали зі значною подією, що сталася в житті випускників та житті Університету. Для них, перегорнулась остання сторінка захоплюючої повісті, під назвою «Студентське життя». Впевнені, що набуті в Університеті знання та вміння нададуть їм можливість відзначитись інтелектуальним потенціалом, здатним вирішувати актуальні проблеми сучасних міст, правильно визначитися у виборі життєвих орієнтирів і громадянської позиції. Їх знання і вміння стануть надійною опорою для подальшого особистого самовдосконалення і самоствердження.

02 DSC 022503 DSC 0260 

04 DSC 034405 DSC 0453 

На сцені оплесками вітали всіх випускників і тих, хто відмінним навчанням, активною громадською діяльністю примножив славу нашого університету. Ректор, Володимир Миколайович Бабаєв, привітав всіх присутніх в залі та нагородив почесними грамотами тих, ким по праву може пишатися випуск 2015 року.

Освіта і робота за фахом нерозривні поняття, які є невід’ємною частиною нашого життя. Вони однаково важливі для нас особливо зараз, коли знайти роботу не так вже і просто. Більшість випускників університету вже знають, де вони знайдуть місце застосування своїх знань та сил. Тому виступ Директора проектного та науково-дослідного інституту «Харківпромбуд» НДІ «Проект» Удовіченко Олександра Степановича, підтвердив високу кваліфікацію наших випускників, які вже працюють за фахом.

Стало доброю традицією в цей святковий та важливий момент життя отримати добре напуття від випускників університету минулих років та ведучих фахівців нашого міста і України. Випускників вітали керівник служби по роботі з персоналом Науково-виробничої фірми «Екотон» - Агафонова Олена Миколаївна та мама випускниці факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Ксенії Кіктьової - Ольга Анатоліївна, випускниця нашого університету.

Студентське життя – світлі роки і за цей час дехто встигає набути не тільки знання, а й запалитись вогником творчості та спортивних змагань. Всіх хто хоче жити яскраво, хто знаходить сили і натхнення, мають не байдуже ставлення до громадського життя, щоб завжди бути разом єдиною командою – командою Університету - привітали Голова первинної профспілкової організації студентів Угоднікова Олена Ігорівна та голова Студентського Сенату Університету - Дарина Миколаївна Вершиніна, та нагородили активних учасників студентського самоврядування, громадського, творчого та спортивного життя Університету.

Кульмінацією свята стало привітання деканів факультетів. З величезною вдячністю випускники подарували їм квіти за терпіння, турботу і любов!

Покидаючи університет, випускники залишають частку свого серця у рідних стінах. Тому заключною нотою свята, під стук серця, стало створення «Великого серця» на сцені винуватцями свята. Вони голосно, від щирого серця сказали: «Дякуємо тобі, Університете!» - традиційно скинувши до гори свої «магістерські капелюхи».

06 DSC 0207 Edited07 DSC 0547 Edited08 DSC 0599 

Вітаємо випускників із закінченням Університету і бажаємо їм нових здобутків, незгасаючої енергії та невтомності, щастя, успіхів і усього найкращого!

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 189 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте