1

2

3

4

5

01 gl9 червня 2015 року на базі  Харківського національного університету  міського господарства імені О.М. Бекетова за ініціативи  кафедри Економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку, Центром доуніверситетської освіти і кар’єри було організовано заняття в рамках літнього шкільного табору для учнів 5 та 6 класів загальноосвітньої школи № 37.

Діти з великим задоволенням прийняли участь у креативному занятті з психологом Центру Хасая С.А. Після створення атмосфери довіри та психологічного комфорту учні налагодили взаємодію в командах. Вони виконували вправи на формування позитивної оцінки себе і оточуючих, взаєморозуміння в групі, брали активну участь у рухливих іграх. Наприкінці кожна команда презентувала свій малюнок. Вчителі також брали участь у тренінгу.

У другій частині заняття доцент кафедри хімії к.х.н. Зайцева І.С. прочитала міні - лекцію з основ хімії у ігровій формі. Студенти університету продемонстрували дітям цікаві хімічні досліди, в результаті яких школярі  дізнались багато цікавого про титрування водопровідної води, про методи виявлення придатності питної води та прийняли участь у різноманітних хімічних дослідах.

По закінченню заняття школярі сфотографувалися на згадку про знайомство з ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

02 103 3 

04 405 5 

06 6 

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 188 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте