1

2

3

4

5

01 DSC 011228-29 травня в конференц-залі Музейного комплексу Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова за підтримки Польсько-української Фундації ПАУСІ та Європейського інституту нерухомості відбулася Міжнародна конференція «Європейські стандарти економічного розвитку та їх впровадження в Україні. Енергоефективність в міській політиці. Європейська перспектива».

Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова вибраний не випадково для проведення конференції, оскільки питання конференції - впровадження та роль європейських стандартів в українській економіці, бізнесі, питання «смарт-міст» та енергоефективності у міській політиці є головними напрямками діяльності Університету.

02 7 

03 DSC 0135Ідея проведення Міжнародної конференції виникла на основі успішного досвіду роботи Університету з польськими вищими навчальними закладами, громадськими та міжнародними організаціями, а також, була підтримана Генеральним Консульством Республіки Польща у Харкові. Завдяки підтримці та плідній роботі з Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ, Європейським Інститутом Нерухомості (Краків), Науково-технічним університетом AGH в Кракові, Генеральним Консульством Республіки Польща у Харкові в 2014 році в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова було відкрито Бізнес-інкубатор та Українсько-польский культурно-освітній центр, функціонують курси та розмовний клуб польської мови.

В рамках першого дня конференції відбулось урочисте відкриття заходу за участю поважний гостей:

  • Юлії Олександрівни Світличної – заступника голови Харківської обласної адміністрації, Україна;
  • Сергія Івановича Чернова – Голови Харківської обласної ради;
  • Ігоря Олександровича Терехов - заступника Харківського міського голови, Україна;
  • Станіслава Лукаcік - Генерального консулу Республіки Польща у Харкові;
  • Яцека Колібського - Європейський Інститут Нерухомості ЕЙН-РПІ, Варшава, Польща;
  • Яна Пекло - Польсько-українська Фундація Співпраці ПАУСІ, Варшава, Польща.

04 DSC 017905 DSC 0211Головним гостем не тільки конференції, а й міста Харкова став автор польських економічних реформ, колишній  віце-прем’єр, міністр фінансів та голова Національного банку Польщі – Пан Лешик Бальцерович.

На початку конференції, згідно з рішенням Вченої ради №10 від 24 квітня 2015 року, професору Лєшеку Бальцеровичу урочисто присвоїли звання Почесного Доктора Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Всього у заході взяло участь більше 20 представників Польських організацій та більше 100 представників з української сторони – освітян та підприємців.

Значну увагу першої сесії приділили питанням европейських стндартів етики у бізнесі та на ринку нерухомості. Друга сесія торкнулися теми енергоефективності в усіх сферах міського господарства. Харків також у цьому має серйозну платформу, зазначили учасники заходу.

Проведення конференції сприятиме більш динамічному та ефективному налагодженню відносин між вузами Польщі та Харківського регіону, підприємницькими та діловими бізнес-структурами, громадськими та міжнародними організаціями.

06 DSC 023207 DSC 0532 

08 DSC 082609 DSC 0934 

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 222 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте