1

2

3

4

5

19 травня 2015 року в Університеті відбудеться семінар на тему: «Енергоефективність житлових будівель. Передумови модернізації житлового фонду: вирішення питань управління житлом та виконання вимог щодо показників енергоефективності будівель».

Захід організовується Фондом власників житла недержавних форм власності «Сприяння» та Ініціативою «Житлове господарство у Східній Європі» (IWO) за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

У семінарі візьме участь заступник голови обласної державної адміністрації Є.Д. Шахненко. До участі запрошується керівництво районних державних адміністрації, міських рад міст обласного значення, науковці Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, представники Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, ОСББ та ЖБК, громадських організацій, будівельних компаній, банківських установ.

Німецькі фахівці протягом семінару презентують свій досвід з управління будинками, організації роботи управителів і управляючих компаній та проведення енергозберігаючої санації житлових будівель.

Провідні українські фахівці з Запоріжжя, Кривого Рогу, Одеси, Харкова обміняються власними здобутками та напрацюваннями у сфері формування ефективного власника житла, енергозбереження у житловому фонді та обговорять актуальні зміни в українському законодавстві.

Центр міжнародної діяльності та освіти

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 198 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте