01 IMG 20150319 14120402 IMG 20150319 14062616 квітня 2015 після занять студенти-архітектори I курсу в кількості 34 чоловік разом зі старшим викладачем Коваленко В.С. та асистентом Швець Л.М. відвідали музей Природи при ХНУ ім. Каразіна, де була проведена пізнавальна екскурсія по експозиції «Геологія» в рамках курсу Композиції.

Студенти дізналися про різноманітність природних фактур і текстур каменів виробів і мінералів, що використовуються в будівництві та архітектурі, в облицюванні інтер'єрів та екстер'єрів. Отримані знання знадобляться студентам, для виконання графічного завдання «Фактури і текстури» в рамках курсу Композиції.

Екскурсії на дану експозицію проводяться ст. пр. Коваленко В.С. на I курсі щорічно протягом 7 років і для розширення кругозору в рамках предмета «Будівельні матеріали».

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ