01 a3nan1L TxM14 квітня 2015 після занять студенти-архітектори I курсу в кількості 11 осіб разом зі старшим викладачем Коваленко В.С. відвідали виставку «Графіка» у Харківський обласній організації національної спілки художників України, де була проведена пізнавальна екскурсія в рамках курсу Академічного живопису та Архітектурного проектування.

Студенти дізналися про різноманітність графічних технік, ознайомились з творами своїх викладачів: 2 графічних твора від доцента Літовко С.І. та 3 картини від старшого викладача Коваленко В.С.

Студентам біло цікаво оглянути старовинні інтер’єри колишньої дворянської садиби початку ХХ століття, яку зараз займає Харківська обласна організація національної спілки художників України. Після огляду виставки, студенти відвідали і Харківську обласну спілку архітекторів України, де захоплювалися дзеркалами у білому бальному залі і величезним овальним столом та каміном зеленої вітальні, а у вестибюлі розглядали макет 1930-х років ансамблю площі Дзержинського (нині Свободи).

02 deiE4PMfffA

03 tE RGo0n y0