01 skovorodinovka 28.03.15 1«Людина – це маленький світ» – казав Г.С. Сковорода. Але світ кожної людини не залишається однаковим, він постійно розширюється та вдосконалюється, вбираючи в себе нові знання, збагачується через сприйняття прекрасного, ускладнюється разом із сприйняттям та переосмисленням нових поглядів та ідей. Саме таку нагоду – розширення свого світу – мали студенти кафедри Туризму і готельного господарства в дуже вітряний суботній день 28 березня 2015 року під час відвідування екскурсії в Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди.

Екскурсія була організована викладачами кафедри Туризму і готельного господарства (ас. Гордієнко Т.В., к.г.н., доц. Поколодною М.М., ст. лаборантом Гардаушенко Н.А.) в рамках вивчення циклу професійних дисциплін, зокрема «Туристське краєзнавство» та ознайомлювальної практики студентів першого курсу.

В експозиції залів Музею студенти дізналися про життєвий шлях просвітителя, його основні філософські ідеї та художні твори.

Після огляду Музею екскурсія проходила територією старовинного парку та саду. Студенти пройшли стежками, по яких любив ходити Г.С. Сковорода, були оглянуті улюблені місця поета (криницю, 700-літній дуб), місце першого поховання філософа, його могилу, скульптурну «філософську алею».

02 skovorodinovka 28.03.15 203 skovorodinovka 28.03.15 304 skovorodinovka 28.03.15 4

Вступ2019

VstupINFO