1

2

3

4

Аспірантура

5

01 114 березня 2015 р. в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося чергове заняття в школі «Мер міста» для лідерів Харківської обласної ради старшокласників, присвячене соціальним проектам Харкова та Харківської області.

В ході заняття були представлені проекти, розроблені та реалізовані командами старшокласників: «Молодь за здорове життя» та «Відродження алеї Краснокутського дендропарку». У рамках проекту «Допоможи героям АТО», лідери учнівського самоврядування Харківського району передали молитовники для бійців української армії.

Перед лідерами учнівського самоврядування також виступила координатор напряму проекту «Медичний волонтер» Ярослава Шевченко з презентацією, в ході якої розповіла про мету проекту, його структуру, ресурси та отриманих результатах, а також про те, як бажаючі можуть взяти в ньому активну участь.

02 uM8c8Bz71 s03 70dbpqXOWzA 

На зустрічі з лідерами Харківської обласної ради виступила також психолог, член Харківського осередку ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» Хасая Світлана Анатоліївна. Вона учасниця Всеукраїнського проекту «Родинне коло», що нещодавно стартував у Харкові. Метою проекту є підтримка сімей бійців, які загинули у ході АТО. Світлана Анатоліївна розповіла дітям про важливість і значущість подібних соціальних проектів, а також про те, яким чином лідери учнівського самоврядування сьогодні можуть надати підтримку сім'ям загиблих і мобілізованих в рамках шкільних соціальних проектів.

04 T AQiLOGmPM05 160106 0Bce0UYZLME 

На завершення зустрічі директор Центру доуніверситетської освіти та кар'єри Університету, доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мельман Вікторія Олександрівна прочитала лекцію на тему «Основи управління проектами. Соціальне проектування». Діти дізналися про основні принципи складання та реалізації проектів. У ході лекції основна увага й активна дискусія були спрямовані на соціальне проектування та професійні компетенції менеджера соціальних проектів.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас на сайте 356 гостей и нет пользователей