1

2

3

4

5

01 kRlPuX2bFkM11 та 12 березня вперше в нашому Університеті під патронатом профкому студентів були проведені «Шевченківські дні» на честь святкування 201-й річниці з дня народження славетного Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

11 березня було проведено «День національної символіки». В цей день перед початком пар на вході до Університету волонтери у костюмах героїв Шевченківської поезії роздавали жовто-блакитні стрічки. Волонтери завітали і до приймальні ректору Володимира Миколайовича Бабаєва та вручили йому стрічку.

На великій перерві усі бажаючі могли сфотографуватися з козаком – героєм Шевченківських творів. Роль козака на себе приміряв студент факультету по роботі з іноземними студентами.

02 PjnGOoZFAwY12 березня було проведено тематичну гру «Що? Де? Коли?» серед команд факультетів. Присвячена гра була українській історії, культурі, літературі та звичаям. Але були і загальні питання. У турнірі взяло участь 7 команд, одна з яких була збірна з двох факультетів. Перше місце посіла команда факультету АДОМ, друге – команда факультету Менеджмент і третє – збірна команда факультетів Менеджмент та Будівельний. Переможці отримали від профспілкового комітету подарункові сертифікати на придбання канцелярських товарів.

Сподіваємося, що свято Шевченка стане традиційним в Університеті, адже розвиток культури, доручення студентів до літературної спадщини збагатить їх внутрішній світ і просто буде сприяти цікавому проведенню вільного часу.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте