01 IMG 01175 березня 2015 року Кафедрою фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, Центром стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту та Харківським регіональним відділенням Всеукраїнської спілки вчених-економістів проведено експертно-аналітичне обговорення «Стратегії сталого розвитку» Україна – 2020.

В рамках проведення «круглих столів» із загальною спрямованістю на удосконалення законодавчого забезпечення сталого розвитку економіки України спільно з Інститут законодавства Верховної ради України 5 березня 2015 року у конференц-залі №2 відбулося проведення експертно-аналітичного обговорення «Стратегії сталого розвитку» Україна – 2020, схваленої Указом Президента України № 5/2015 (president.gov.ua/documents/18688).

Під час надзвичайно цікавого обговорення основних розділів та напрямів Стратегії учасники круглого столу висловлювали свої думки та пропозиції, а також проаналізували запропоновані вектори реалізації стратегії: вектор розвитку, вектор безпеки, вектор відповідальності.

02 IMG 011903 IMG 0120

Корисні поради