01 04031У зустрічі також прийняли участь декан факультету АДОМ Рищенко Тетяна Дмитрівна, директор центру міжнародних відносин Бібік Наталія Валеріївна, завідуючі і провідні викладачі кафедр «Архітектури будівель і споруд, та дизайну архітектурного середовища», «Містобудування», «Основ архітектурного проектування та рисунку», «Міського будівництва».

Ректор Університету д-р. наук держ. упр., проф. Бабаєв Володимир Миколайович розповів студентам про перспективи розвитку підготовки фахівців напряму «Архітектура», матеріально-технічної бази для студентів-архітекторів, можливості навчання в аспірантурі та працевлаштування.

02 04032Бібік Н.В. повідомила про роботу міжнародного відділу Університету, а саме про міжнародні програми і зв’язки, завдяки яким студенти мають можливість навчатися в Італії, Греції, Польщі та інших країнах зарубіжжя.

Декан факультету звернула увагу на розбудову матеріально-технічної бази факультету, зокрема про нову архітектурно-художню майстерню Arthouse, у якій зможуть навчатися, у першу чергу, студенти старших курсів. А також про поширення спектру освітніх послуг, які надає Університет студентам факультету АДОМ.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 366 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте