1

2

3

4

5

01 P22704872 березня 2015 року старший викладач кафедри «Основ архітектурного проектування і рисунку» В.С. Коваленко та асистент кафедри «Архітектури будівель і споруд та дизайну міського середовища» Г.В. Гамалєй відвідали Харківське художнє училище і зустрілися з студентами та викладачами навчального закладу. Майбутні абітурієнти дізналися про наявність в Університеті підготовчих курсів з академічного рисунку. Студентів Училища зацікавили перспектива продовження навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на факультеті АДОМ та спектр спеціальностей факультету.

Вони задавали питання щодо прискореної підготовки, правил вступу до Університету. На зустрічі були присутні студенти художньо-педагогічного відділення та відділення дизайну середовища.Вони були запрошені представниками факультетуна День відкритих дверей ХНУМГ у квітні 2015 року.

Під час зустрічі викладачі ознайомилися з рівнем професійної компетентності майбутніх абітурієнтів Університету, відвідали виставку дипломних робіт. Представники факультету та адміністрація Училища заключили договір про співробітництво в галузі освіти.

02 P227048503 P2270497 

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 403 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте