14 лютого 2015 р. в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбудеться ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Метою є виявлення обдарованих школярів, формування в них фундаментальних екологічних знань, екологічної культури старшокласників, що ґрунтуються на ставленні до природи як унікальної цінності, а також відборі команди учнів для участі в міжнародній олімпіаді екологічних проектів.

В екологічній олімпіаді беруть участь учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. ІІІ етап олімпіади проходитиме у два тури: теоретичний та практичний. Теоретичний тур олімпіади включатиме завдання, різнопланові за змістом та обсягом. Практичний тур олімпіади проводиться у вигляді презентаційного захисту екологічних проектів. Тематика екологічних проектів спрямована на вирішення нагальних екологічних питань регіону, а саме: екологію рослин і тварин; довкілля і здоров’я; проблеми формування екологічної культури; природно-заповідний фонд тощо.

Для вчителів в ході олімпіади кафедра інженерної екології та екологічної безпеки міст університету проводиться семінар «Науковий міст». Мета семінару – поглиблення наукових зв’язків між середньою та вищою ланками освітнього простору з питань охорони довкілля, ландшафтної екології, біоекології тощо.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 312 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте