14 лютого 2015 р. в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбудеться ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Метою є виявлення обдарованих школярів, формування в них фундаментальних екологічних знань, екологічної культури старшокласників, що ґрунтуються на ставленні до природи як унікальної цінності, а також відборі команди учнів для участі в міжнародній олімпіаді екологічних проектів.

В екологічній олімпіаді беруть участь учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. ІІІ етап олімпіади проходитиме у два тури: теоретичний та практичний. Теоретичний тур олімпіади включатиме завдання, різнопланові за змістом та обсягом. Практичний тур олімпіади проводиться у вигляді презентаційного захисту екологічних проектів. Тематика екологічних проектів спрямована на вирішення нагальних екологічних питань регіону, а саме: екологію рослин і тварин; довкілля і здоров’я; проблеми формування екологічної культури; природно-заповідний фонд тощо.

Для вчителів в ході олімпіади кафедра інженерної екології та екологічної безпеки міст університету проводиться семінар «Науковий міст». Мета семінару – поглиблення наукових зв’язків між середньою та вищою ланками освітнього простору з питань охорони довкілля, ландшафтної екології, біоекології тощо.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ