01 IMG8932JPGЗгідно до встановленої норми представництва на конференції ППОС ХНУМГ були присутні 150 делегатів від факультетів, профбюро аспірантів та технікумів. Також на конференції були присутні: Ректор Університету проф. В.М. Бабаєв, почесний Ректор Університету Л.М. Шутенко, проректор О.І. Малєєв, заступник голови Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України С.О. Борисенко, декани факультетів. На конференції були заслухані звіти голови профкому студентів, Ревізійної комісії, доповіді голів комісії Соціального захисту, Наукової комісії і голови профбюро студентів факультету Менеджменту.

02 IMG8944JPGРектор Університету Бабаєв В.М. висловив слова подяки за якісну роботу, яку проводить профспілковий комітет студентів та високо оцінив результати роботи за звітній період. Заступник голови Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Борисенко С.О. відзначив, що ППОС ХНУМГ ім. О.М. Бекетова проводить свою роботу не тільки у стінах Університету, але і за її межами, це є дуже високий і гарний показник роботи.

03 IMG8947JPGНаприкінці роботи конференції Володимир Миколайович нагородив профспілковий актив Університету за плідну роботу щодо захисту і представництва прав та інтересів студентів. Також, профспілкові лідери отримали почесні грамоти Обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Головою Профкому студентів були нагороджені сертифікатами студенти-слухачі Школи профспілкового лідера Університету.

Двері Профкому студентів відчинені для кожного з Вас! Сподіваємося на Вашу активну позицію та бажаємо успіхів у наступаючій сесії!

04 IMG8951JPG 

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 317 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте