1

2

3

4

Аспірантура

5

01 image001З 4 по 21 листопада 2014 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова спільно з Харківським обласним центром зайнятості та 14 навчальними закладами м. Харкова взяв участь у профорієнтаційному заході «Сузір’я професій».

Зустрічі з абітурієнтами відбулися у м. Красноград, м. Вовчанськ, м. Барвінкове, м. Первомайський, смт. Борова, смт. Близнюки, м. Зміїв, смт. Комсомольське, м. Ізюм. Кожний захід відвідали від 300 до 900 учнів шкіл та технікумів різних напрямків.

Співробітник Центру довузівської підготовки та працевлаштування Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Кухтін Катерина Валеріївна дала інтерв’ю місцевому телебаченню міста Красноград ТРК «Центр» та Зміївському телебаченню, в рамках якого розповіла про професії, що користуються попитом на ринку праці міста та області.

Абітурієнти мали можливість дізнатися умови вступу до ХНУМГ імені О.М. Бекетова, інформацію щодо якості та умов навчання та перспективи працевлаштування. Учнівська молодь дуже зацікавилась Школами розвитку університету за різними напрямками. Особливе зацікавлення та багато питань виникло щодо заочних підготовчих курсів ХНУМГ імені О.М. Бекетова, де абітурієнти мають можливість дистанційно отримати якісну підготовку до ЗНО з різних предметів.

Також абітурієнти отримали змістовну інформацію щодо особливостей вступної компанії 2015 року.

02 image00303 image005 

04 image00705 image009 

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 264 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте