1

2

3

4

Аспірантура

5

НЕЗАБАРОМ ВІДБУДЕТЬСЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЯ
ОНОВЛЕНИХ ЗАЛІВ МУЗЕЙНОГО КОМПЛЕКСУ

       • МУЗЕЮ АКАДЕМІКА АРХІТЕКТУРИ О. М. БЕКЕТОВА
       •  ІМЕННОЇ ЗАЛИ УРОЧИСТОСТЕЙ УНІВЕРСИТЕТУ

Керівники проєкту – ректор В. М. Бабаєв, проректор В. О. Росоха.
Автор проєкту – архітектор-реставратор В. Є. Новгородов.
Музейне проєктування – ст. викладач факультету АДОМ О. М. Іванов.
Художник – Заслужений художник України В. І. Ковтун.

Багаторічна історія навчального закладу тісно пов’язана з іменем видатного архітектора, академіка архітектури Олексія Миколайовича Бекетова, який став засновником кращих традицій архітектурної та художньої освіти.

В Університеті, якому в 2013 році присвоєно почесне ім’я видатного зодчого, багато років активно здійснюється дослідницька й просвітницька діяльність щодо популяризації Бекетівського надбання.

Дбайливо зберігається дар архітектора – Бекетівська бібліотека, надруковано репринтне видання книги О. М. Бекетова «Архітектура. Курс лекцій, читаний у в Харківському технологічному інституті імені Імператора Олександра Третього» 1909 р. Реалізується багатовекторний культурно-просвітницький проєкт «Харківські Бекетівські асамблеї» та науково-практичне, історико-архітектурне зібрання «Бекетівські читання». За рішенням Вченої ради Університету кращі студенти щорічно отримують стипендію імені О.М. Бекетова. У 2016 році колектив Університету здійснив масштабний проєкт – спорудження пам’ятника славетному архітектору й педагогу О. М. Бекетову.

Збереження і дослідження Бекетівської спадщини тривають багато десятиліть. Уперше, у 1990 р. в нашому навчальному закладі було відкрито Музей академіка архітектури О.М. Бекетова, який згодом став справжньою перлиною сучасного Музейного комплексу Університету, та який за час свого існування став невід’ємною частиною культурного життя нашого навчального закладу та м. Харкова. Оновлення музейної експозиції у 2020 р. відбулося завдяки здійсненню масштабного проєкту з реконструкції та реставрації старовинної будівлі Університету, пам’ятки архітектури ХІХ ст.

Спадщина зодчого заслуговує на визнання та збереження задля майбутніх поколінь.

Оновлена силами співробітників адміністративно-господарчої частини університету Іменна Зала Урочистестей прикрашена художніми творами Заслуженого художника України В. І. Ковтуна. У виконанні знаного митця було створено триптих «Панорама Бекетівських будівель на площі Конституції в м. Харкові» та портрет Олексія Миколайовича Бекетова за мотивами відомої картини харківського художника М. Р. Пестрикова, що зберігається в колекції Харківського художнього музею.

У 2020 році розпочався новий етап у розвитку Музею О. М. Бекетова та досліджень спадщини видатного зодчого і педагога, що стало яскравим свідченням вдячності й поваги до великого майстра архітектури.


Переглянути фотоальбом

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Ректорат
Дата 25.01.2021 10:00 - 11:00

Засідання Ректорату відбудеться у конференц-залі №2 о 10:00

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»
01.02.2021 - 02.04.2021

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика», який буде проходити в лютому - квітні 2021 року у режимі відеоконференції у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

Другий етап Конкурсу – буде проходити у режимі відеоконференції (науково-практична конференція) ‒ 2 квітня 2021 року.

Телефон оргкомітету: (057) 707-32-61 кафедра Транспортних систем і логістики (ТСЛ), Галкін Андрій Сергійович, к.т.н., доцент.

Запрошення на конкурс

Наказ про проведення конкурсу

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”
01.02.2021

Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”,  що відбудеться 01-28 лютого 2021 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мета конференції – обговорення питань застосування підходів, механізмів та інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку підприємництва та бізнес-адмініструваннях.

Участь у заході – безкоштовна.

Основні тематичні напрямки конференції: 

Секція 1.Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

 Секція 2. Розвиток підприємництва: регіональний аспект

 Секція 3. Розвиток фінансово-економічних відносин в сучасному підприємництві

 Секція 4. Особливості бізнес-адміністрування на підприємствах (різних форм власності)

 Секція 5. Перспективи застосування інформаційних технологій для розвитку бізнесу

 Секція 6. Виклики для бізнесу у зв’язку з пандемією COVID-19.

 Секція 7. Проблеми, стан та перспективи розвитку підприємств муніципального господарства та будівництва.

Більш детальна інформаціяв інформаційному повідомленні

та на сайті кафедри

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи»
10.02.2021 - 19.02.2021

Оргкомітет запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи», який буде проходити в лютому - квітні 2021 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Конкурс проводиться згідно Наказу Міністерства освіти та науки України від 24.11.2020 р. № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» у відповідності з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за № 620/30488. Конкурс проводиться у два тури:

- перший тур - у закладах вищої освіти листопад 2020 - січень 2021 року;
- другий тур – ХНУМГ імені О. М. Бекетова, лютий-квітень 2021 року.

Другий тур Конкурсу проводиться у два етапи:
- перший етап - заочний (прийом на рецензування робіт - до 10 лютого 2021 року);
- другий етап - дистанційний (науково-практична конференція у режимі відеоконференції з використанням MS Teams) - 7 квітня 2021 року.

Запрошення взяти участь у конкурсі

Наказ про проведення конкурсу

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас на сайте 429 гостей и нет пользователей