КРАЩІ ТРАДИЦІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Бабаєв ВМ«Гідний рівень сучасного університету визначається його історичною, інтелектуальною, науковою спадщиною і традиціями. Поважаючи глибокі історичні традиції університету, колектив здійснює потужні стратегічні проєкти.

До 100-річчя ХНУМГ ім. О.М. Бекетова у 2018–2020 рр. здійснено масштабний проєкт з реконструкції адміністративної будівлі університету, пам’ятки архітектури ХІХ століття. Відновлена вишукана краса архітектури минулого наповнила гармонією діяльність сучасного університету».

Володимир Бабаєв
Ректор
ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

ВЕКТОР ДІЯЛЬНОСТІ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова –
ЗБЕРЕЖЕННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ СПАДЩИНИ

Сучасний колектив Університету зберігає шанобливе ставлення до архітектурно-історичної спадщини, надає приклад поваги до історії рідної Альма-Матер і славетної архітектури міста Харкова.

Куликівський узвіз12Будівлі учбових корпусів, що входять до комплексу Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова – свідки історичних перетворень.

Одним із векторів збереження спадщини в Університеті є дбайливе ставлення та відновлення архітектурної краси старовинної будівлі, пам’ятки архітектури ХІХ сторіччя, де з 1930 р. розміщується сучасний Університет.

Реставраційні роботи з відновлення будівлі, які були розпочаті в 1990-х, отримали нове дихання в 2018–2020 роках завдяки здійсненню сучасного масштабного Проєкту з реконструкції архітектурно-історичного простору університету. Засяяли новими фарбами старовинні інтер’єри парадного вестибюлю та сходів. Розкішний новий паркет додав затишку та елегантності.

Сучасний Музейний комплекс Університету, що розмістився на всьому першому поверсі реконструйованої старовинної будівлі, одержав нову вишукану експозиційну залу й приміщення для збереження архівних фондів музею.

Автор проєкту з реконструкції архітектор-реставратор В.Є. Новгородов.

Під час реконструкції історичної забудови, крім архітектурно-планувальних завдань, здійснювалась ціла низка інженерно-технічних заходів, які з блиском вирішував колектив адміністративно-господарчої частини Університету під керівництвом проректора В. О. Росохи.

Автор нової експозиції, присвяченої академіку архітектури О. М. Бекетову в Музейному комплексі Університету, ст. викладач О. М. Іванов.

Переглянути відео «Шляхетні традиції Університету»

Переглянути фотоальбоми:

Кафедри ХНУМГ