1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

САЙТ КАФЕДРЫ ФИЗВОСПИТАНИЯ И СПОРТА

САЙТ СПОРТКЛУБА

Спортивная жизнь университета

На початку олімпійського циклу та «Євро-2012» ректорат та кафедра фізичного виховання і спорту ХНУМГ поздоровляє всіх спортсменів, спортивних волонтерів і фізкультурників та їх наставників, бажає найкращого, здоров'я, людського щастя, добробуту, вдачі, віри, надії, любові, здійснення всіх найзаповітніших мрій, міцної волі і сміливості!

01 1 

КФВіС і спортклуби ХНУМГ підводять підсумки початку третього тисячоліття - циклу 2000-2011 років. Спортом - оздоровчим, масовим в спортивних клубах Університету щорічно займається більше 1 000 студентів та НПП. За цей період вдалось підвищити ефективність навчально-виховного і тренувального процесів, зробити наголос з управління студентством методами і формами фізичного виховання на збільшення форм елективного спортивно-фізкультурного самоуправління студентства. Головною спонукою мотивації студентів для занять фізичними вправами кафедра і спортклуби ХНУМГ використовують триєдину стратегію - покращання особистого здоров'я, покращання психофізіологічної фізичної підготовки і покращання особистих спортивних результатів. Ця стратегія реалізується у напрямках розширення різноманітності груп елективного спортивного орієнтування, спорту вищих досягнень та широкого спортивного інформування (газети, телебачення). В сьогоденні кожен студент відділень загальної фізичної підготовки і спортивного удосконалення кафедри, а це 95% студентів денного навчання Університету, є учасниками Спартакіади Університету між навчальними групами та факультетами по декільком видам спорту: л/атлетика та крос, силова гімнастика, армспорт, футзал, волейбол, баскетбол, шахи й шашки, настільний теніс та розділ змагань по тестовим нормативам. Кафедрою ведеться спортивне навчання студентів усіх факультетів у елективних групах: шахи, аеробіка, силова гімнастика та спортивні єдиноборства. Ці елементи організаційного, педагогічного, виховного і методичного посилання сприяють формуванню стійкої зацікавленості студентства до регулярних спортивно-фізкультурних занять, впливу спортивної мотивації й зростанню спортивної результативності.

02 2 

За минулі роки в Університеті пройшло оновлення форм, методів і засобів спортивно-фізкультурного руху, що впливає на процеси спортивного життя і виховання студентів. Зареєстровані не олімпійські види спорту: армспорт, таеквон-До, кікбоксінг, карате, футзал, лижоролери, спортивне орієнтування, туризм і багато ін. Кафедра зберігає традиції спортивного минулого держави й Університету, йде далі під ефективною ідеологією, яка сформована і проведена керівництвом Університету: "Ми повинні все робити краще, ніж інші. Ми всі гребці одного човна у бурхливій течії річки знань. Як тільки ми перестаємо усі синхронно працювати, нас віднесе назад." Ця теза є організаційною й змістовною частиною концепції якості роботи спортивних клубів та КФВіС, мотивує інноваційні зрушення та підвищення ефективності навчально-виховного та спортивно-тренувального процесу, які забезпечується професійно підготовленим науково-педагогічним колективом кафедри.

Концепція якості роботи – досягнення якісної переваги меншими силами по кількості, але більшими по ноосферній якості для прориву в освітянсько-виховній та організаційно-спортивній роботі.

Спортивне життя Університету є частиною його соціального життя, фізичної культури і головною складовою частиною спортивно-виховного педагогічного процесу. Фізична культура є складовою частиною загальної культури Університету і спрямована на зміцнення здоров'я студентства та співпрацівників Університету, підвищення їх морально-вольових та інтелектуальних здібностей. Фізична культура і спортивно-виховний педагогічний процес сприяють гармонійному формуванню особистостей студентів і є найважливішими чинниками підвищення соціальної, професійної і трудової активності соціуму Університету. Спорт є головною частиною фізичної культури у виді спеціальної сфери визначення досягнень студентства та співпрацівників Університету у конкретних видах фізичних вправ та вольовому, технічному, інтелектуальному й іншому видах спеціальної підготовки. Соціальна цінність спорту визначається його діючим стимулюючим впливом на поширення елементів фізичної культури серед різних шарів соціуму Університету. У своїй специфіці спортивне життя Університету направлене на самовиховання, самовизначення та самовдосконалення студентства та співробітників Університету, підвищення рівня їх професійної працездатності. Керується спортивне життя Університету ректором, профспілковими організаціями, КФВіС та спортивними клубами Університету. Система спортивного життя Університету (ССЖУ) розглядається ректоратом як один із головних видів педагогічно-виховної, рекреаційної, позанавчальної та самостійної роботи студентства та співробітників Університету. Структура та складові ССЖУ постійно вдосконалюються, мають різнопланові зовнішні зв'язки, у тому числі і міжнародні: організаційна; науково-методична; кадрова; медична; матеріально-технічна та фінансова відтворюють структуру адміністративних та суспільних організацій Університету. Структурні компоненти ССЖУ мають форми відділень кафедри "Фізичного виховання та спорту" і спортивних клубів, спортивних баз Університету; спортивного навчального процесу.

Спортивні клуби Університету:

- студентський спортивний клуб Університету. Голова клубу – м/с міжнародного класу України Дмитро Безкоровайний, ст. викладач кафедри ФВіС;

- спортивний клуб співпрацівників Університету «Здоров'я». Голова клубу – м/с Валерій Клочко, зав. кафедри ФВіС;

- шахово-шашковий «Каїса». Голова клубу – м/с України Смоляков Дмитро Олександрович, викладач кафедри ФВіС;

- міжвузівський клуб циклових видів спорту «Віраж». Голова клубу – Михайло Кисельов, доцент кафедри АСУ ЕТ;

- туристський клуб «Арніка». Голова клубу – м/с СРСР з гірського туризму Юрій Оксюк, доцент кафедри фізики;

- клуб і центр силових єдиноборств «Пан-крафт». Президент клубу – академік, д.т.н., проф., Леонід Миколайович Шутенко. Почесний Президент клубу – Заслужений тренер України, Президент федерації армспорту України Володимир Петренко. Голова клубу - м/с СРСР, Заслужений тренер України Валерій Клочко, зав. кафедри ФВіС.

Розвиток ССЖУ керується і підтримується функціонально в рамках цільової комплексної програми Університету «Фізична культура і спорт ХНУМГ 2020», складовими якої є програми діяльності її структур. Реалізація цільової комплексної програми Університету «Фізична культура і спорт ХНУМГ 2020» базується на: Законі України «Про фізичну культуру і спорт»; державній, регіональній і міський цільових програмах «Фізичне виховання – здоров'я нації»; планах роботи спортивних клубів та комітетів профкомів співробітників і студентів Університету, планах роботи КФВіС. Девіз програми Університету «Фізична культура і спорт ХНУМГ 2020» - «Наш чемпіон – здоров'я!».

03 3 

Еволюція спортивної роботи ХНУМГ. Колективними зусиллями ректорату, громадських організацій, деканатів, кафедр і студентів-спортсменів та НПП КФВіС спортивним клубам ХНУМГ вдалося з 2000 року по цей час покласти у скарбницю спортивних досягнень Університету 339 медалей чемпіонатів Європи, світу та міжнародних змагань світового рівня, з них 150 золотих, 92 срібних та 97 бронзових. Завойовано на довічне зберігання у ХНУМГ командний Кубок VІ першості Світу 2003 р. з армспорту (юніори), срібний Кубок чемпіонату Європи та бронзовий Кубок чемпіонату Світу 2003 р. з лижоролерів, Кубок міжнародних змагань пам'яті Гузиніна Д.М. з армспорту, чотири Кубки Чемпіонів України вищої студентської ліги з жіночого волейболу 2001-2004 рр., десять Кубків переможців студентської Спартакіади та Спартакіади «Здоров'я» ВНЗ Харківської області 2000-2011 років, Кубок комплексної Спартакіади «Спорт протягом життя» 2003 року, чотири кубки обласного огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту в номінації «Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівня акредитації». Статистика досягнень спортсменів ХНУМГ на українській і міжнародній арені наведена в таблиці.

04 tabl 

З 2000 року переможцями і призерами світового, європейського, міжнародного, українського рівня стало 214 студентів ХНУМГ. За результатами змагань світового, європейського і міжнародного рівня (золоті, срібні і бронзові медалі) студенти вибороли 214 медалей і НПП КФВіС - 125 медалей, а разом отримали - 339 медалей. Кращими в Україні з 2000 р. (золоті, срібні і бронзові медалі) були студенти ХНУМГ - 289 медалей і НПП КФВіС ХНУМГ - 96 медалей, разом отримали - 385 медалей. В честь чемпіонів спортсменів-представників ХНУМГ на змаганнях міжнародного рівня піднімали прапор України і звучав гімн України - 150 разів, а на змаганнях національного рівня – 221 раз. Досягнення обласного й міського рівнів (1-3 місця) студенти-спортсмени ХНУМГ виборювали більше 565 разів.

Відзначимо студентів і викладачів Університету, які задали тон і ставали сильнішими на чемпіонатах світу і Європи, міжнародних змаганнях і внесли медалі у скарбницю спортивних досягнень Університету, в засік "міжнародні":

Богдан Борисенко, випускник ф-ту МБ, м/с міжнародного класу України з армспорту, дворазовий срібний призер чемпіонату Європи 2000 р.: дві срібні медалі;


05 1 p1Вікторія Іллюшина, випускниця ЕМ технікуму Університету, випускниця з «відзнакою» ф-ту ЕОМ 2004 р., м/с міжнародного класу України з армспорту, дворазова чемпіонка та дворазова срібна призерка чемпіонату Європи 2001-2002 рр., триразова Чемпіонка та бронзова призерка світу 2001-2002 рр., срібний призер міжнародного турніру "Сенецька рука" 2002 р., Чемпіонка міжнародного турніру "Злотий тур" 2002 р., бронзова призерка чемпіонату Європи 2003 р., дворазова срібна призерка чемпіонату Європи 2004 р., Внесла в скарбницю Університету 17 медалей, з них 6 - золотих, 8 - срібних і 3 - бронзових. Краща спортсменка Університету 2003 року.


05 2 p2Дмитро Безкоровайний, магістр тренер-дослідник, ст. викладач КФВіС, одинадцятикратний чемпіон світу та сімнадцятикратний чемпіон Європи, 27-ми кратний чемпіон України, Заслужений м/с України з армспорту, суддя національної категорії, кращий спортсмен України 2004, стипендіат обласної держадміністрації. Вніс в скарбницю Університету 47 медалей, з них 28 - золотих, 16 - срібних і 3 - бронзових. Другий спортсмен світу 2010 р. в міжнародному рейтингу з армспорту і кращий «золотий» спортсмен ХНУМГ.


Дмитро Смоляков, викладач КФВіС, м/с України, голова спортивного клубу «Каїса».


05 3 p4Владислав Савченко, студент ф-ту МБ, м/с України з дзюдо, бронзовий призер міжнародного турніру 2003 року; срібний призер чемпіонату світу 2004 р. (переміг родоначальників дзюдо – японців), трикратний чемпіон України. Вніс в скарбницю Університету 2 медалі, з них 1 - срібну і 1 - бронзову. Кращий спортсмен Університету 2004 року.


Марина Костенко, студентка ф-ту ЕіП, м/с України з таеквон-До, Чемпіонка відкритого Кубка Росії 2001 р. Внесла в скарбницю Університету 1 золоту медаль;


Ірина Кузнєцова, студентка ф-ту ЕіП, м/с міжнародного класу України з таеквон-До, Чемпіонка Євразії 2001 р., Чемпіонка відкритого Кубка Росії 2001 р., бронзова призерка міжнародного турніру «Слов'янські ігри» 2002 р., бронзова призерка чемпіонату світу 2003 р., учасниця і призер Спартакіад ВНЗ по самбо і дзюдо. Внесла в скарбницю Університету 4 - золотих, 2 - срібних і 2 - бронзових. Краща студентка-спортсменка ф-ту ЕіП.


Яна Лисаковська, викладач, м/с міжнародного класу України з таеквон-До, дворазова чемпіонка міжнародного турніру Кубок «Петра Великого» 2002 р., срібна призерка Кубку Європи 2002 р., срібна призерка чемпіонату Європи 2003 р., бронзова призерка чемпіонату світу 2003 р. Внесла в скарбницю Університету 5 медалей, з них 2 - золотих, 2 - срібні і 1 – бронзову.


Вікторія Безпечна, студентка ф-ту ЕТ, м/с України з таеквон-До, м/с міжнародного класу України з кікбоксингу, Чемпіонка Євразії 2001 р., Чемпіонка відкритого Кубка Росії 2001 р., бронзовий призер чемпіонату світу 2002 р. з кікбоксингу, Чемпіонка міжнародного європейського турніру Кубок «Петра Великого» 2002 р., дворазова чемпіонка міжнародного турніру «Слов'янські ігри» 2002-2003 рр., бронзова призерка чемпіонату світу 2003 р. Внесла в скарбницю Університету 7 медалей, з них 5 - золотих і 2 - бронзових. 7 медалей, з них 5 - золотих і 2 – бронзові. Краща студентка-спортсменка ф-ту ЕТ.


05 4 p5Олексій Сафонов, студент ф-ту МБ, випускник з «відзнакою» ф-ту МБ 2005 р., м/с України з армспорту, дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу 2003 р. Вніс в скарбницю Університету 2 бронзові медалі та командний Кубок VІ першості Світу з армспорту 2003 р. Кращий спортсмен ф-ту МБ 2004 р.


Ігор Тюгаєв, студент ф-ту ІЕМ, м/с України з таеквон-До, бронзовий призер європейського міжнародного турніру Кубок «Петра Великого» 2002 р., срібний призер Кубку України 2003 р. Вніс у скарбницю Університету 1 бронзову нагороду.


Олексій Могільченко, студент ф-ту ІЕМ, м/с України з кікбоксингу, бронзовий призер міжнародного турніру «Слов'янські ігри» 2002 р. Вніс у скарбницю Університету 1 бронзову нагороду.


Богдан Омельченко, студент ф-ту ІЕМ, м/с України з кікбоксингу, бронзовий призер міжнародного турніру «Слов'янські ігри» 2002 р. Вніс у скарбницю Університету 1 бронзову нагороду.

Усі ці спортсмени є представниками СК Університету "Пан-крафт" і стали майстрами спорту України та майстрами спорту міжнародного класу України за термін навчання у ХНУМГ.

Тетяна Костюк, студентка ф-ту ЕіП, міжнародний майстер з шахів, бронзова призерка ІХ міжнародного шахового турніру 2002 р., срібна призерка міжнародного шахового фестивалю 2003 р. Внесла в скарбницю Університету 2 медалі, з них 1 - срібну і 1 - бронзову.


Анастасія Гуцко, студентка ф-ту ЕіП, міжнародний майстер з шахів, бронзова призерка командного чемпіонату Європи 2003 р. Внесла в скарбницю Університету 1 - бронзову нагороду.


05 5 p6Олександр Дробін, студент ф-ту ЕОМ, м/с України з лижоролерів, бронзовий призер Кубку світу 2003 р., срібний призер Кубку Європи 2003 р. (тури Росія, Франція, Італія, Швеція, Туреччина). Вніс в скарбницю Університету 2 медалі, з них 1 - срібну і 1 - бронзову;


Євген Юнаков, студент ф-ту МБ, м/с України з футзалу, Чемпіон світу серед поліцейських 2003 р., срібний призер Кубка України 2003 р. Вніс в скарбницю Університету 1 золоту медаль;


Оксана Галкіна, студентка ф-ту ІЕМ, м/с України з легкої атлетики, Чемпіонка міжнародних змагань у штовханні ядра 2003-2004 р., багаторазова чемпіонка Спартакіад ВНЗ. Внесла в скарбницю Університету 2 золоті медалі;


Олег Колдін, студент ф-ту МБ, м/с України з легкої атлетики, Чемпіон міжнародних змагань у стрибках в довжину 2004 р., чемпіон Спартакіади ВНЗ. Вніс в скарбницю Університету 1 золоту медаль. Далі буде.

Спортивне життя Університету є ефективним ідеологічним центром по формуванню та реалізації концептуальної моделі оздоровлення нації та організації культури дозвілля молоді на засадах масового спорту і спорту вищих досягнень. Проблеми виховання, навчання та оздоровлення, які дуже гостро зараз зазначені у суспільстві, в Університеті ефективно вирішуються магнетичною силою спорту. На КФВіС з 2000 року введена практика створення комплексних творчих науково–педагогічних груп НПП та тренерів для підготовки конкурентоспроможних спортсменів і конкурентоспроможних фахівців світового рівня з методологією стратегічних рецептурних (для формування практичних професійних спортивних знань, умінь і навичок) та стратегічних системно-рецептурних програм підготовки (для створення умов, в яких практичні професійні спортивні уміння і навички студентів–спортсменів базуються й формуються на системі фундаментальних професійних спортивних знань, умінь і навичок тренерів, спортивної психології, інноваційних спортивних технологій та їх реалізації в призмі медично-педагогічного контролю тренувань і змагань) з переходом на різні вікові фази безперервної спортивно–фізкультурної діяльності протягом всього життєвого циклу спортсмена або спортивного фахівця. Така ж робота проводиться й для підготовки команд ХНУМГ для участі у Спартакіадах серед студентів ВНЗ ІІІ–ІУ рівнів акредитації.

У Спартакіадах серед студентів ВНЗ ІІІ–ІУ рівнів акредитації Харківського обласного управління з фізичного виховання та спорту ХНУМГ представляє команди з видів спорту:

01 p7 02 p8 03 p9

1. АРМСПОРТ – чоловіча та жіноча команди, тренери - магістр тренер-дослідник, Заслужений майстер спорту України Безкоровайний Дмитро Олександрович, Заслужений тренер України Петренко Володимир Олександрович та майстер спорту України Звягінцева Ірина Миколаївна;


04 p10 05 p11 06 p12

2. БАСКЕТБОЛ – чоловіча та жіноча команди, тренери: магістр з олімпійського та професійного спорту, км/с України Кравчук Євген Володимирович, магістр фізичного виховання і спорту, км/с України Бойко Яна Станіславна, магістр спортивної психології Борисенко Наталя Валеріївна;


07 p13 08 p14

3. БАДМІНТОН – дві чоловічі та дві жіночі, тренери Горошко Наталія Ігорівна та Камаєва Олена Кирилівна;


 

09 p15

4. ВОЛЕЙБОЛ - чоловіча і жіноча команди, тренер чотирикратних чемпіонів та двократних призерів вищої студентської ліги України, жіночої команди ХНУМГ Морозовський Олександр Леонідович;


 

10 p16

5. ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ – жіноча, тренер майстер спорту СРСР Бондаренко Тетяна Віталіївна;


 

 

11 p17 12 p18 13 p19

6. ЄДИНОБОРСТВА: БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА, ВІЛЬНА, САМБО, ДЗЮДО – вісім чоловічих та дві жіночі команди, тренери майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України Клочко Валерій Михайлович, міжнародний інструктор з єдиноборств Повєткін Сергій Вікторович та майстер спорту з дзюдо Крівіч Сергій Миколайович;


14 p20 15 p21

7. КАРАТЕ – змішана команда (чоловіча та жіноча), тренер майстер спорту міжнародного класу з карате, магістр фізичної культури та ЛФК Ястребов Олег Олександрович та майстер спорту міжнародного класу з таеквон-До, чорний пояс, 4-й дан, Заслужений тренер України Гагарін Віталій Вікторович;


16 p22

8. ЛЕГКА АТЛЕТИКА – змішана команда (жіноча та чоловіча), тренер, магістр олімпійського та професійного спорту Полещук Артем Андрійович;

9. ЛЕГКА АТЛЕТИКА (крос*обов'язковий вид, весняний та осінній) – змішана команда (жіноча та чоловіча) тренер, магістр олімпійського та професійного спорту Полещук Артем Андрійович;


17 p13

10. ЛИЖНІ ГОНКИ - змішана команда (жіноча та чоловіча), тренер Камаєва Олена Кирилівна;


 

 

18 p9

11. ПАУЕРЛІФТІНГ – чоловіча команда, тренер, магістр тренер-дослідник, Заслужений майстер спорту України Безкоровайний Дмитро Олександрович;


 

19 p25 20 p26

12. ПЛАВАННЯ – змішані дві команди (жіноча та чоловіча), тренери Четчикова Ольга Іванівна, Протоковило Валентина Іванівна;


 

21 p27

13. ТАЕКВОН-ДО, КІКБОКСИНГ – дві чоловічі та одна жіноча, тренер, майстер спорту міжнародного класу з таеквон-До, чорний пояс, 4-й дан, Заслужений тренер України Гагарін Віталій Вікторович;


 

22 p14

14. ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ – змішані дві команди, тренер Горошко Наталя Ігорівна;


 

 

23 p28

15. ФЕХТУВАННЯ - змішані чотири команди (жіноча та чоловіча – шабля, рапіра, шпага), тренер майстер спорту України Садовська Ірина Юріївна;


 

24 p29 25 p30

16. ФУТЗАЛ – дві чоловічі команди (волонтери Євро-2012), тренери магістр олімпійського та професійного спорту Кулаков Денис Валерійович та суддя міжнародної категорії з футболу Монзуль Катерина Володимирівна;


26 Smolyakov

17. ШАХИ, ШАШКИ – чотири змішані команди (жіноча та чоловіча), тренер: м/с України, викладач кафедри фізвиховання і спорту, голова спортивного клубу «Каїса» Смоляков Дмитро Олександрович.

 

 

Робота груп спортивного удосконалення щорічно планується. Усі спортивні групи мають матеріальне, теоретичне (конспекти лекцій, тематичну літературу) та методичне забезпечення (методичні рекомендації, методичні вказівки для практичних занять та самостійної роботи студентів-спортсменів, психофізичних настроїв та психофізичної релаксації).

06 dip207 stend08 dip1 

Позанавчальна організаційно-спортивна робота

За навчальний рік спортивні клуби та КФВіС організують участь студентів і працівників Університету більше ніж у 100 позанавчальних спортивно-масових заходах.

Велику увагу спортивно-оздоровчій роботі надають ректорат, деканати шести факультетів та профспілкові організації ХНУМГ. Під їх сумісною організацією і постійним контролем щорічно проводяться різноманітні спортивно-масові заходи та Спартакіада Університету по 11-12 видам спорту. Рівень спортивних досягнень Університету підтверджує той факт, що за останні роки в Університеті підготовлено: 1 міжнародний гросмейстер; 1 заслужений майстер спорту України; 9 майстрів спорту міжнародного класу України; 14 майстрів спорту України та більше 20 кандидатів у майстри спорту України.

КФВіС та СК Університету, з громадськими організаціями Університету та міста проводять різноманітні позанавчальні спортивно-масові заходи:

- Спартакіади Університету з 11-12 видів спорту і тестовим нормативам;

- «Дні здоров'я» та фізкультурні заходи на лижній базі Університету з організацією лижного відпочинку;

- участь у спортивно-масових заходах міста Харкова: День фізкультурника, «Спорт протягом життя», «Харківська миля», «Біг патрулів», естафети до Дня Перемоги на площі Свободи та ін.;

- участь у Спартакіаді ВНЗ серед студентів з 22-24 видів спорту – до 38 збірних команд ХНУМГ;

- участь збірних команд Університету та СК «Пан-крафт» з армспорту та кидково-ударних єдиноборств в чемпіонатах та першостях м. Харкова, обласних, українських, європейських і світових;

- участь окремих студентів-спортсменів в чемпіонатах та першостях м. Харкова, обласних, українських, європейських і світових з карате, самбо, дзюдо, вільної боротьби, армспорту, шахів;

- участь 11-15 збірних команд науково-педагогічних працівників Університету у Спартакіадах м. Харкова «Здоров'я» по 10-11 видам спорту;

- організація і проведення заходів в студмістечках Університету: настільний теніс, баскетбол, волейбол, бадмінтон, пауерліфтинг, шахи, гирьовий спорт; загальна кількість студентів учасників – до 320 осіб;

- в гуртожитках № 5, 6 систематично працюють тренажерні зали;

- проведення спортивно-масових заходів у гуртожитках Університету в канікулярний період (згідно складеного календаря);

- організація і проведення у ШШК "Каїса" ХНУМГ щорічного міжнародного шахового турніру з нормою міжнародного майстра на Кубок ректора ХНУМГ KAISSAGROSS та ін.

- організація і проведення єдиного в Харкові спортивного шоу, присвяченого баскетболу, з участю студентів спортивних аматорів та адміністративно-викладацького складу ХНУМГ.

Інформація
про виступ студентів ХНУМГ на Чемпіонатах України,
Європи та світу у 2011 р.

№ п/п

Прізвище, ім’я спортсмена

Вид спорту

Дата і місце проведення

Зайняте місце

Чемпіонати України та  Всеукраїнські турніри

1.

Суслович Янина

Карате (ката)

13.02.2011 р. Харків

3 місце

2.

Іванчиков Віталій

Армспорт

20-22.03 2011 р. Одеса

1 та 2 місце

3.

Бабенко Дмитро

Вільна боротьба

16-17.04.2011 р. Луганськ

2 місце

4.

Швець Кирило

Плавання

22-25.05.2011 р. Харків

3 місце

5.

Іванчиков Віталій

Армспорт

6-9.10.2011 р. Севастополь

2 місце

6.

Суслович Янина

Карате

5-6.11.2011 р. Київ

2 місце

7. Жарко Руслан Таеквон-До

18-20.11.2011 р. Івано-Франківськ

1 місце

8.

Іванчиков Віталій

Армспорт

29-30.10.2011 р. Харків

1 та 1 місце

9.

Балаховський Анатолій

Армспорт

29-30.10.2011 р. Харків

2 місце

10.

Шаповал Віталій

Армспорт

29-30.10.2011 р. Харків

2 місце

11.

Мілошкін Дмитро

самбо

29-30.10.2011 р.
Харків

3 місце

12. Зінчук Ольга самбо 29-30.10.2011 р. Харків 3 місце
13. Стельмах Анастасія самбо 29-30.10.2011 р. Харків 3 місце
14. Світлична Ілона самбо 29-30.10.2011 р. Харків 3 місце

15.

Борисюк Сергій

Кікбоксинг

4-5.12.2011 р. Бровари

3 місце

16.

Блюдик Іван

Кікбоксинг

4-5.12.2011 р. Бровари

1 місце

Чемпіонати Європи

1.

Чаусов Владислав

Карате

3-4.03.2011 р. Харків

3 місце

Чемпіонати світу

1.

Даньшин Олексій

Кікбоксинг

6-9.10.2011 р. Ялта

2 місце

2.

Блюдик Іван

Кікбоксинг

6-9.10.2011 р. Ялта

3 місце

3.

Суслович Янина

Карате

26.10.2011 р. Київ

3 місце

 

Інформація про підготовку спортсменів-розрядників у 2011 році

МСУ – Блюдик Іван, Даньшин Олексій (кікбоксинг);

КМСУ – Іванчиков Віталій, Шаповал Віталій, Балаховський Анатолій (армспорт), Крикун Владислав (самбо);

1 розряд – 7 студентів; 2 розряд – 12 студентів; 3 розряд – 15 студентів.

Спортивне життя

09 sportlife