galkinpolоцент кафедри транспортних систем і логістики Галкін А. С., к.т.н., доцент, в рамках проекту «Нові горизонти», що фінансується ЄС із його Європейського соціального фонду та Державного бюджету, проводив лекційні, лабораторні та практичні заняття з дисциплін «Інтелектуальні транспортні системи» та «Логістика» з 11.11.2019 по 29.11.2019 на Інженерно-економічному факультеті Морської академії у м. Щецин.

9Факультет Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва ХНУМГ імені О.М. Бекетова вітає асистента кафедри дизайну та образотворчого мистецтва Сосницького Юрія Олександровича з успішним захистом дисертації «Особливості організації дизайн-об’єктів інформаційно-комунікативного середовища сучасного міста (на прикладі м. Харків)» на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства зі спеціальності 17.00.07 – дизайн, яку він виконав під науковим керівництвом кандидата мистецтвознавства, доцента, професора кафедри ДОМ Вергунова Сергія Віталійовича.

fututyЦентр міжнародної діяльності та освіти ХНУМГ імені О.М. Бекетова запрошує студентів взяти участь у конкурсі на отримання стипендії від Уряду Китайської Народної Республіки на 2020/21 навчальний рік!

Шановні співробітники та студенти університету!

Доводимо до вашого відома, що триває передплата періодичних видань на 2020 рік. Для визначення необхідності передплати періодики для навчального і наукового процесів просимо ознайомитися з «Каталогом видань України на 2020 рік»

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

 

Прием Кернеса 4

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 356 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте