У зв'язку з помилками при завантаженні скан-копії додатку до атестату, навчальним закладом створена електронна адреса

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

для відправки листа з вірною скан-копією документа (в темі вказати ПІБ абітурієнта!!!)

IMG 39694 липня 2019 року начальниця відділу Корпоративних комунікацій і PR ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Ольга Кравець провела тренінг для учасників Програми стажування молоді в Апараті Верховної Ради України «Ліга інтернів».

Освітня програма Системна інженерія, спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (бакалавр, магістр) – напрям освітньої діяльності, що швидко розвивається.

12 липня завідувач кафедри Момот Т.В. дистанційно виступила спікером на 6-ій Міжнародній конференції Субрегіону Великий Меконг (GMSIC), організованій Університетом менеджменту та економіки в місті Кампонгтям, Камбоджа. Тема конференції - «Дослідження знань соціальних наук для розвитку в системі гендерного управління».

web of science titleЗ 1 липня 2019 року до 31 травня 2020 року ХНУМГ ім. О. М. Бекетова отримав доступ до платформи Web of Science.

З метою максимально ефективного використання ресурсу  придбаного МОН України за кошти держбюджету за підтримки провайдера доступу Державної науково-технічної бібліотеки України просимо Вас приймати активну участь у вебінарах від Clarivate Analytics.