1

2

3

4

Аспірантура

5

2.7

На занятті  пройшли цікаві обговорення та дискусії. Декілька студентів зробили доповіді стосовно обраної тематики, зокрема студентки другого курсу Чадха Гаргоурі (гр. А2019-2) та Вікторія Коссе (гр. А2019-1) презентували  свої дослідження з приводу особливостей традиційної архітектури Африканського континенту.

Студентська весна-2021Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова знов серед переможців! Наші творчі студенти, представники Студентського клубу, гідно представили Університет на міському конкурсі студентської аматорської творчості «Студентська весна-2021».

29-31 березня 2021 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини та апарати».

На конкурс було подано 141 студентську наукову роботу (219 авторів), представлені студентами 26 ЗВО України.

З 29 березня по 7 квітня 2021 року відбувся перший в історії  Університету турнір з онлайн-шахів, який містив у собі як особистий, так і командний заліки. В цій події взяли участь 14 студентів з усіх факультетів.

Історичний перший матч було зіграно 29 березня о 14:30, в якому Олександр Мозговий (ННІЕІтаТІ) протистояв Віталії Прохоренко (АДОМ). Віталія виграла як чорними, так і білими, і покрокувала до 1/4 фіналу.

Щиро вітаємо студентку групи МРозТранс 2020-1 Плигун Ольгу Андріївну, яка отримала диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи» за наукову роботу «Закономірності зміни рівня використання автомобілів від параметрів процесу обслуговування замовлень на перевезення».

Науковий керівник – старший викладач кафедри Транспортних систем і логістики, кандидат технічних наук Самчук Г.О.