1Школа розвитку «Мер міста» – найстаріша в нашому університеті форма фахової роботи зі школярами. Але, звичайно, кожна традиція має пожвавлюватися новаціями. Так і юних «мерів» цього року спіткала несподіванка: замість одного курсу в рамках школи на них очікувало цілих три напрямки.

2Вислів «Шануємо минуле – будуємо майбутнє» за п’ять років існування багатовекторного проекту «СПАДЩИНА УНІВЕРСИТЕТУ: ІСТОРІЯ. ОСВІТА. НАУКА. КУЛЬТУРА. ОСОБИСТІСТЬ» став невід’ємною частиною діяльності нашого сучасного університету. На цей час Проект зі спадщини став своєрідним брендом університету, який суттєво відрізняє нас від інших технічних галузевих вищих навчальних закладів.

1021323498Уряд Угорщини надав українцям до 100 стипендій для продовження навчання. Воно проходитиме за кількома програмами: для бакалаврів, магістрів та аспірантів.

Термін подачі заявок – 15 січня 2020 року.

galkinpolоцент кафедри транспортних систем і логістики Галкін А. С., к.т.н., доцент, в рамках проекту «Нові горизонти», що фінансується ЄС із його Європейського соціального фонду та Державного бюджету, проводив лекційні, лабораторні та практичні заняття з дисциплін «Інтелектуальні транспортні системи» та «Логістика» з 11.11.2019 по 29.11.2019 на Інженерно-економічному факультеті Морської академії у м. Щецин.

fututyЦентр міжнародної діяльності та освіти ХНУМГ імені О.М. Бекетова запрошує студентів взяти участь у конкурсі на отримання стипендії від Уряду Китайської Народної Республіки на 2020/21 навчальний рік!

9Факультет Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва ХНУМГ імені О.М. Бекетова вітає асистента кафедри дизайну та образотворчого мистецтва Сосницького Юрія Олександровича з успішним захистом дисертації «Особливості організації дизайн-об’єктів інформаційно-комунікативного середовища сучасного міста (на прикладі м. Харків)» на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства зі спеціальності 17.00.07 – дизайн, яку він виконав під науковим керівництвом кандидата мистецтвознавства, доцента, професора кафедри ДОМ Вергунова Сергія Віталійовича.

Шановні співробітники та студенти університету!

Доводимо до вашого відома, що триває передплата періодичних видань на 2020 рік. Для визначення необхідності передплати періодики для навчального і наукового процесів просимо ознайомитися з «Каталогом видань України на 2020 рік»

1Діти, які захищають дітей, – вже давно не новина для «Бекетівського». Але відкрите засідання Правової корпорації Харківської міської організації учнівського самоврядування, яке відбулося на базі ХНУМГ ім. О. М. Бекетова за участі Департаменту освіти Харківської міської ради, регіонального координатора по взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Харківській області Олександра Дмитровича Міненкова, співробітників Управління патрульної поліції, Батьківської міської ради, кафедри правового забезпечення господарської діяльності ХНУМГ, а також фахівців Центру доуніверситетської освіти і кар’єри продемонструвало, що фахова підтримка шкільних омбудсменів, започаткована в нашому виші минулого року, виходить на більш високий рівень і сягає нових обріїв.

22 листопада 2019 року на засіданні загальних зборів громадської спілки «Асоціації українських виробників лакофарбової промисловості» Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова одержав сертифікат, який підтверджує, що ХНУМГ ім. О. М. Бекетова кафедра хімії та інтегрованих технологій є асоційованим членом Громадської спілки «Асоціації українських виробників лакофарбової промисловості».

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 232 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте