1

2

3

4

Аспірантура

5

2.7

На занятті  пройшли цікаві обговорення та дискусії. Декілька студентів зробили доповіді стосовно обраної тематики, зокрема студентки другого курсу Чадха Гаргоурі (гр. А2019-2) та Вікторія Коссе (гр. А2019-1) презентували  свої дослідження з приводу особливостей традиційної архітектури Африканського континенту.

Студентська весна-2021Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова знов серед переможців! Наші творчі студенти, представники Студентського клубу, гідно представили Університет на міському конкурсі студентської аматорської творчості «Студентська весна-2021».

З 29 березня по 7 квітня 2021 року відбувся перший в історії  Університету турнір з онлайн-шахів, який містив у собі як особистий, так і командний заліки. В цій події взяли участь 14 студентів з усіх факультетів.

Історичний перший матч було зіграно 29 березня о 14:30, в якому Олександр Мозговий (ННІЕІтаТІ) протистояв Віталії Прохоренко (АДОМ). Віталія виграла як чорними, так і білими, і покрокувала до 1/4 фіналу.

29-31 березня 2021 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини та апарати».

На конкурс було подано 141 студентську наукову роботу (219 авторів), представлені студентами 26 ЗВО України.

Щиро вітаємо студентку групи МРозТранс 2020-1 Плигун Ольгу Андріївну, яка отримала диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи» за наукову роботу «Закономірності зміни рівня використання автомобілів від параметрів процесу обслуговування замовлень на перевезення».

Науковий керівник – старший викладач кафедри Транспортних систем і логістики, кандидат технічних наук Самчук Г.О.

1 1

7 квітня в ХНУМГ імені О.М. Бекетова відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи». До участі в підсумковій науково-практичній конференції було запрошено 12 авторів наукових робіт.

WildkneadingПерше місце у категорії «Дорослі» у першості Східної України «Global Fest» за програмою «Вільна танцювальна композиція» кубку Східної України «Global Fest-2021» вибороли:

image001В рамках проєкту «Програма популяризацiї та просування iнновацiйних навчальних програм ЕЕ для студентів та спецiалiстiв у галузi EE», що реалiзується в Українi Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Нiмеччини та Швейцарiї та проведення Днiв енергiї, ХНУМГ ім. О. М. Бекетова виборов перемогу у низьці конкурсів:

1. Конкурс «Енергоефективний флешмоб» — спецприз за креативнicть вiд Центру пiдтримки малого та середнього бiзнесу.

2. Конкурс фотографiй «Бережу енергiю» — перемога в номiнацiї «Креативний фотограф» вiд компанiї Viessmann.

ФотоРешитилоРекторат, Директорат ННІ Економіки і менеджменту, колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки з глибоким сумом повідомляють, що

після тяжкої хвороби пішла з життя докторка економічних наук, професорка, заслужена професорка Університету

Решетило Валентина Петрівна

Валентина Петрівна 13 років очолювала кафедру економічної теорії та міжнародної економіки та зробила великий внесок у підготовку молодих фахівців.

.Від нас пішла чудова людина, відомий науковець і педагог, вірний товариш. Висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким з нагоди тяжкої втрати.

Світла пам’ять про Валентину Петрівну назавжди залишиться з нами.