Майстер-клас «Управління поведінкою конструкцій»

Зустрічі з відомими особами
Date
02.15.2019 10:15 am - 11:50 am

Description

Запрошуємо відвідати майстер-клас Шмуклера Валерія Самуїловича на тему «Управління поведінкою конструкцій»!

Захіцід орієнтований на студентів з напряму підготовки «Будівництво та цивільна інженерія», аспірантів та молодих науковців, які займаються проблематикою будівельних конструкцій.

Додвідка:  Шмуклер Валерій Самуїлович - український вчений, фахівець в галузі будівництва, реконструкції будівель, теорії конструктивних систем, інформаційних технологій розрахунку та проектування конструкцій, методів їх оптимізації та раціоналізації, розвитку наукової теорії раціоналізації будівельних конструкцій, дійсний член Академії будівництва України (1999), доктор технічних наук (1997), професор (2001), лауреат Державної премії України з галузі архітектури (1995), Заслужений діяч науки і техніки України (2015), Заслужений професор Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (2014), завідувач кафедри будівельних конструкцій Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, член Міжнародної асоціації з оболонок та інших просторових конструкцій IASS (1980), член міжнародного наукового товариства ACI - international (Американський інститут бетону, США) (1997). Сертифікований експерт та інженер-проектувальник, а також експерт Укрінвестекспертизи.

Дата проведення: 15/02/2019

Час: 10:15-11:50

Місце: ауд. 207 бмк

Контактна особа: Угоднікова О.І., тел. 0956911468