Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)

Міжнародні конференції
Date
04.03.2019

Конф 3 4 2019

Запрошуємо школярів, студентів, аспірантів та молодих науковців до участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)», яка відбудеться 3 квітня 2019 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова!

СЕКЦІЇ:

• Секція 1. Стратегічне управління містом.
  • Секція 2. Проблеми енергоефективності та енергоаудит.
  • Секція 3. Проблеми розвитку економіки регіонів. Економіка та підприємництво.
  • Секція 4. Урбаністика та містобудування.
  • Секція 5. Будівництво та інженерія.
  • Секція 6. Міський транспорт.
  • Секція 7. Садове та лісопаркове господарство. Екологічні аспекти розвитку територій.
  • Секція 8. Архітектура сучасного міста. Дизайн та образотворче мистецтво.
  • Секція 9. Комп’ютерні науки та системна інженерія.
  • Секція 10. Туризм та готельно- ресторанне господарство.
  • Секція 11. Місто як соціальна система.
  • Секція 12. Роль молодіжних громадських організацій у розвитку сучасного міста.

Прийом заяв на участь в конференції та тез доповідей - до 31.03.2019 р. включно за адресою:  61002, м. Харків, вул. М. Бажанова, 17, ауд. 401-402 бмк, ХНУМГ ім. О.М. Бекетова або за електронною поштоюЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За бажанням тексти доповідей можуть бути опубліковані у науково-технічному збірнику «Комунальне господарство міст», внесеному до списку спец. видань ВАК України. Детальна інформація – електронною поштою.

Робочі мови конференції: українська, російська, чеська.

Координати Оргкомітету: 61002, м. Харків, вул. М. Бажанова, 17 ауд. 401-402 бмк, тел. +3806629131351, (Viber) Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити інфолист

Захід на Facebook. Захід відбудеться в межах молодіжного фестивалю #BeketovUrbanFest

#BeketovUn i#ХНУМГ #ХНУМГ_наука #ХНУМГ_конференції #конференції #ХНУМГ_анонс

Вступ2019