ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО - ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КОЛЕСНІКОВСЬКІ ЧИТАННЯ»

Date
25.11.2020

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра ландшафтного проектування та садово-паркового мистецтва ХНУМГ ім. О. М. Бекетова запрошує прийняти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «КОЛЕСНІКОВСЬКІ ЧИТАННЯ», присвяченої пам’яті проф. О.І. Колеснікова, яка відбудеться 25 листопада 2020 року.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Актуальні питання підготовки фахівців садово-паркового господарства
  2. Моніторинг урбоекосистем: міжнародний досвід, сучасні тенденції та значення для сталого розвитку міст
  3. Історичні аспекти, регіональні особливості та перспективні напрями міського озеленення
  4. Адаптація ландшафтних об’єктів: містобудівні, екологічні, рекреаційні та соціокультурні аспекти

ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ ТА ФОРМИ УЧАСТІ

Всеукраїнської науково-практичної конференції «КОЛЕСНІКОВСЬКІ ЧИТАННЯ» проводитиметься в он-лайн форматі.

Форма участі:

• презентація матеріалів та доповідь;
  • публікація тез у збірнику матеріалів конференції.

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «КОЛЕСНІКОВСЬКІ ЧИТАННЯ» необхідно до 15 листопада 2020 надіслати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

- заявку на участь;

- тези доповіді

Детальнішу інформацію можна отримати в інформаційному листі

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ