Тренінг по роботі з базою даних Scopus

Календар
Календар подій
Date
10.19.2018 12:00 pm - 1:00 pm

Description

Шановні пані та панове!

Запрошую Вас взяти участь у тренінгу по роботі з базою даних Scopus, який відбудеться 19.10.2018. Тренінг буде проходити у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, у конференц-залі №1. Тренінг розпочнеться о 12:00 та триватиме близько однієї години.

Упродовж тренінгу буде презентовано роботу з базою даних та інструментом для відслідковування наукових цитувань Scopus, а також розглянуто приклади практичного використання ресурсу. Ми обговоримо різні стратегії, які допоможуть Вам максимально ефективно знаходити необхідну інформацію, що, таким чином, дозволить витрачати менше часу на пошук та більше часу на проведення досліджень.

Ви зможете поставити запитання та запропонувати конкретні пошукові запити, які відповідають Вашим дослідницьким інтересам. Якщо у Вас є певні теми, які Ви би хотіли обговорити під час тренінгу, прошу надіслати їх мені: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На тренінгу ми розглянемо наступні питання:

  • вміст бази, інструменти пошуку, аналізу та візуалізації даних Scopus;
  • профіль автора та профіль організації у Scopus;
  • оновлення Scopus;
  • критерії відбору наукових видань для представлення в Scopus.

Для того, щоб взяти участь у тренінгу, потрібно перейти за наведеним нижче посиланням та заповнити форму. При цьому Ви будете автоматично зареєстровані для участі у тренінгу: https://goo.gl/forms/FvE4UahfKkRQSK5V2

Якщо у Вас виникнуть труднощі з реєстрацією, прошу звертатися до мене електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Очікую на зустріч з Вами.

З повагою Сергій Назаровець, тренер Elsevier

http://orcid.org/0000-0002-5067-4498

Comments

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 180 гостей та користувачі відсутні