ІІI Всеукраїнська Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА» переносится на 21-22 квітня (КАРАНТИН!)

Description

Кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова запрошує до участі у IIІ-й Всеукраїнській Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», яка відбудеться 21-22 квітня 2020 року.

Мета конференції полягає в залученні молоді до наукової співпраці, обміну досвідом у вирішенні фундаментальних та прикладних завдань розвитку сучасних інформаційних технологій.

До участі в конференції запрошуються здобувачі вищої освіти, аспіранти, викладачі закладів вищої освіти та наукових установ, представники ІТ-компаній, громадських організацій та інші зацікавлені особи.

Для участі в конференції необхідно до 20 березня 2020 відправити заявку та тези на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ