1

2

3

4

5

ІІI Всеукраїнська Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА» переносится на 21-22 квітня (КАРАНТИН!)

Description

Кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова запрошує до участі у IIІ-й Всеукраїнській Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», яка відбудеться 21-22 квітня 2020 року.

Мета конференції полягає в залученні молоді до наукової співпраці, обміну досвідом у вирішенні фундаментальних та прикладних завдань розвитку сучасних інформаційних технологій.

До участі в конференції запрошуються здобувачі вищої освіти, аспіранти, викладачі закладів вищої освіти та наукових установ, представники ІТ-компаній, громадських організацій та інші зацікавлені особи.

Для участі в конференції необхідно до 20 березня 2020 відправити заявку та тези на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Comments

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 175 гостей та користувачі відсутні