V Міжнародна науково-технічна конференція «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО»

Міжнародні конференції
Date
01.10.2020 - 02.10.2020

Шановні колеги!

Кафедра Водопостачання, водовідведення і очищення вод запрошує вас 1–2 жовтня 2020 року прийняти участь у V Міжнародній науково-технічній конференції «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО».

Конференція проводиться в рамках заходів, присвячених:

• 100-річчю ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод;
  • 25-річчю Промислової групи ЕКОТОН

Конференцію включено до «Переліку проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2020 році» МОН України (поз. 369)

Мета конференції – презентація та обговорення перспектив розвитку галузі водопостачання та водовідведення, впровадження новітніх розробок і технологій, що спрямовані на модернізацію, досягнення ресурсозбереження та енергоефективності у водо-, тепло- та газопостачанні обְ’єктів житлово-комунального господарства та промислових підприємств, природоохоронній діяльності.

Тематика конференції:

• Технологічні інновації та перспективи розвитку галузі водопостачання та водовідведення
  • Ефективні технології, обладнання та системи водопостачання, очищення господарсько-побутових та промислових стоків
  • Інноваційні підходи та рішення при реконструкції діючих та будівництві нових об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства
  • Сучасні ресурсозберігаючі та енергоефективні технології у житлово-комунальному господарстві та в промисловості. Ресурсозбереження у водопровідно-каналізаційному господарстві
  • Сучасні технології та обладнання для утилізації промислових, побутових та особливо небезпечних відходів
  • Економічні та соціальні проблеми водокористування

Завантажити інфолист

Вартість участі у конференції складає:

• повна участь (присутність на конференції) – 750 грн.
  • тільки публікація тез в конференційних матеріалах (заочна участь) – 150 грн. за кожну доповідь (незалежно від кількості авторів).

Контакти:

+38 (099) 294-05-10 Сорокіна Катерина Борисівна

vvov.kname.edu.ua

(057) 707-33-40

Кафедра водопостачання, водовідведення і очищення вод, к. 205-207цк, 401цк, вул. Маршала Бажанова, 17, м. Харків, 61002

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ