Відкриття V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Спадщина Університету. Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість».

Description

V Всеукраїнська науково-практична конференція «Спадщина університету. Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість»

Завантажити програму конференції

План заходу:

20 листопада 2019 р.

11.00 – Початок реєстрації учасників заходу (Виставкова зала Музейного комплексу Університету)

11.00 – Відкриття виставок зі спадщини Університету

• Виставка «ЛІТОПИС ПЕРЕМОГ» (Колекція нагород ХІІКБ - ХНУМГ ім. О.М.Бекетова з фондів Музею історії Університету)
  • Виставка «Наукова спадщина ювілярів 2019 року» (Колекція з фондів Наукової бібліотеки і Музейного комплексу Університету)

11.30 - Урочисте відкриття Пленарного засідання Конференції (Зала засідань Музейного комплексу Університету)

ПЕРЕРВА до 14.15 години

14.15 –  Продовження роботи ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ конференції (Зала засідань Музейного комплексу Університету)

21 листопада 2019 року

Початок роботи секцій - о 12.00

Робота секцій V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Спадщина університету. Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість»:

• СЕКЦІЯ № 1. Дослідження архітектурно-художньої спадщини Університету

Засідання секції відбудеться в Залі засідань Музейного комплексу

• СЕКЦІЯ № 2. Дослідження наукової спадщини Університету

Засідання секції відбудеться в 1 конференц-залі

По завершенню роботи секцій – вручення сертифікатів учасникам.

баннер ТСЛ

Вступ2019