Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання хімії та інтегрованих технологій»

Description

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання хімії та інтегрованих технологій», яка відбудеться в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова 7–8 листопада 2019 р.!

Мета конференції – обговорення актуальних питань розвитку хімії та інтегрованих технологій, які сприяють вирішенню екологічних проблем, питань цивільної інженерії та нафтогазової інженерії, інноваційних рішень в сфері матеріалознавства та нанотехнологій.

ПРОГРАМА РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

12:00–13:30 Реєстрація (головний корпус, 1 поверх, червоний хол)

14:00 – 15:30. Урочисті заходи з нагоди 80-річного Ювілею кафедри хімії та відкриття Міжнародної конференції «Актуальні питання хімії та інтегрованих технологій» (конференц-зал музейного комплексу)

8:30 – 9:45 Реєстрація (головний корпус, 1 поверх, червоний хол)

10:00 – Початок проведення засідання всіх секцій

Аудиторії проведення засідань секцій:

✔️ Секція 1. Актуальні інноваційні напрями розвитку об’єктів цивільної інженерії – 228 ак
✔️ Секція 2. Актуальні питання хімії та екології – 104 ак
✔️ Секція 3. Питання розвитку нафтогазової технології та інженерії – 237 (331) етк
✔️ Секція 4. Хімія. Інноваційні рішення у сфері матеріалознавства та нанотехнологій – 001 бмк
✔️ Секція 5. Корозійна стійкість конструкційних матеріалів в агресивних середовищах – ЦТТ «Мегаполіс»

✍️ Координати Оргкомітету:
канд. хім. наук., доцент Мураєва Ольга Олексіївна
ХНУМГ імені О.М. Бекетова
вул. Маршала Бажанова, 17
м. Харків, 61002
☎️ +38 (067) 000-20-68
Chem.conf.org@kname.edu.ua

⚠️ Детальна інформація з усіх питань конференції: http://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=2540

Завантажити інфолист

⚠️ Організаційний внесок – 100 грн.

#BeketovUni #ХНУМГ #ХНУМГ_наука #ХНУМГ_конференції #конференції #ХНУМГ_анонс

Корисні поради