Відкриття Laboratory "Paints. Varnishes. Coatings"

Календар
Календар подій
Date
03.21.2019 12:00 am - 1:00 am
Url
https://www.facebook.com/events/2211450232516949/

Description

Запрошуємо на відкриття Laboratory "Paints. Varnishes. Coatings"!

PVC Lab

Створена у рамках співпраці між ХНУМГ ім. О. М. Бекетова і ПАТ «Трест Житлобуд-1», лабораторія PVCLab є сучасною науковою базою для досліджень у сфері створення енергозаощадливих та екологічнодружніх лакофарбових покриттів та технологій їхнього виробництва, й призначена для навчання та практичної підготовки фахівців зі створення лакофарбових композиційних матеріалів для будівництва, промисловості, дизайну тощо. 

Сформована відповідно до вимог дуальної освітиструктура лабораторії складається з навчально-освітнього, науково-дослідного, вимірювально-аналітичного секторів. Лабораторі. оснащенj сучасними приладами та обладнанням, що дозволяють проводити на її базі дослідження вхідної сировини, існуючих композиційних матеріалів, сертифікацію лакофарбових матеріалів за усіма параметрами та вимогами європейських стандартів якості. 

PVCLab дозволяє повністю реалізувати технологічний процес створення лакофарбового матеріалу будь-якого призначення та ступеню складності: починаючи від моменту проведення наукового дослідження тієї чи іншої композиційної складової вихідного матеріалу та комп’ютерного моделювання результуючих параметрів композиту, закінчуючи його створенням, заключними випробуваннями та відповідною реєстрацією прав на інтелектуальну власність. 

До участі у заході запрошені: Юлія Світлична – голова ХОДА, Сергій Чернов – Голова Харківської обласної ради, Анатолій Бабічев – заступник Голови ХОДА, Євгеній Шахненко – заступник Голови ХОДА,Олександр Харченко – голова правління АТ «Трест Житлобуд-1», Сергій Євель– генеральний директор ТОВ «Стальконструкція» та ін.

Захід відбудеться: 21.03.2019 року (четвер), 12:00, аудиторія 121 електротехнічного корпусу Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17).

Прес-анонс

 

Контактна інформація:

Ольга Кравець, начальник відділу корпоративних комунікацій і PR ХНУМГ ім. О. М. Бекетова
+380996742073
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Comments