ХІІІ Регіональний науковий конкурс молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді»

Date
04.24.2019 12:00 am - 5:00 pm
Url

Description

Запрошуємо взяти участь у ХІІІ Регіональному науковому конкурсі молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді»!

24 04

Мета Конкурсу: вивчення та поширення кращих практик забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

Основні питання, що пропонуються для науково-практичного аналізу:

• гендерні стратегії: історія та сучасність;
  • гендерна рівність як чинник європейської інтеграції України;
  • гендерні аспекти сталого розвитку;
  • гендерний компонент у сферах охорони здоров'я, екології, соціального захисту, освіти, культури та ін.;
  • питання протидії дискримінації за ознакою статі; шляхи подолання негативних традиційних гендерних стереотипів;
  • забезпечення гендерної рівності в секторі безпеки та оборони в рамках проекту «Через рівність і порозуміння до захисту та безпеки»;
  • «Харків – місто рівних можливостей».

До участі у Конкурсі запрошується автори/авторки оригінальних наукових робіт віком до 35 років включно.

Конкурс проводитиметься за 3-ма категоріями:

• студенти/студентки вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (заклади фахової передвищої освіти);
  • студенти/студентки, магістри закладів вищої освіти;
  • аспіранти/аспірантки, молоді науковці, викладачі/викладачки закладів вищої освіти.

Переможці за кожною категорією будуть нагороджені дипломами.

Заявки на участь та наукові роботи у вигляді статті (10-15 сторінок) надсилати до 31 березня 2019 р. на адресу Оргкомітету (роздрукований примірник) та на e-mail: Galyna.Fesenko@ kname.edu.ua.

Також передбачена можливість для авторів оригінальних наукових повідомлень (5-7 сторінок) взяти участь у підсумковій конференції Конкурсу 24 квітня 2019 р.

За результатами Конкурсу планується видання збірника, що індексується у Google Scholar.

Інфолист

Адреса Оргкомітету: