Сучасні технології навчальної діяльності викладача закладу вищої освіти

Семінар 04 04 19

Запрошуємо до участі у Міжнародному науково-практичному (презентаційно-навчальному) семінарі «Сучасні технології навчальної діяльності викладача закладу вищої освіти»!

Мета семінару: презентація сучасних методів навчання в закладах освіти; набуття нових педагогічних компетенцій у процесі тренінгу (за вибором учасників)

ТРЕНІНГОВІ ПРОГРАМИ:

✔️ 1. Ментальні карти як спосіб організації інформації (доктор педагогічних наук, професор О .О. Резван, ХНУМГ імені О. М. Бекетова).

✔️ 2. Дослідження ресурсів розвитку особистості на платформі графічного коучингу (кандидат психологічних наук, доцент А. І. Книш, НТУ «ХПІ»).

✔️ 3. Риторика. Особливості роботи з різними аудиторіями слухачів: як досягти успіху (доктор педагогічних наук, професор Л. П. Ткаченко, ХНПУ імені Г. С. Сковороди).

✔️ 4. Фасилітація як метод активного навчання. Підготовка воркшопу (ст. викл. В. Ю. Бугаєва, ХНУМГ імені О. М. Бекетова).

✔️ 5. Скрайбінг – новітня технологія візуалізації навчального матеріалу (кандидат педагогічних наук, доцент А. М. Приходько, ХНУМГ імені О. М. Бекетова).

✔️ 6. Вивчення чеської мови в аспекті професійної мобільності фахівця (Мартін Хорн, викладач Південно-Моравського центру міжнародної мобільності (м. Брно, Чеська республіка).

✔️ 7. Тімбілдінг як інструмент згуртування навчальної групи та педагога (кандидат психологічних наук, доцент А. І. Книш, НТУ «ХПІ»).

У межах семінару буде організована зустріч із видавцем науково-методичної літератури та поліграфічної продукції І. Іванченком.

Організатори: кафедра мовної підготовки, педагогіки та психології ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, фахівці із Південно-Моравського центру міжнародної мобільності (м. Брно, Чеська республіка), НТУ «ХПІ» (м. Харків), ХНПУ ім. Г. С. Сковороди (м. Харків), ХНАДУ (м. Харків)

⚠️ Запис учасників

за реєстраціною формою ➡️ https://goo.gl/forms/usSXy9L6QVk4LFB82. УВАГА!  Дякуємо за інтерес, виявлений до нашого заходу. Наразі реєстрацію закрито. Чекаємо на усіх, хто встиг зареєструватися до 26/03/2019 р. включно, 4 квітня!

☎️ за телефонами:

097-385-23-08 Блажко Тетяна Василівна

097-855-46-99 Семененко Лариса Леонідівна

057-707-31-05 кафедра мовної підготовки, педагогіки та психології

⚠️ Вартість участі – 200 грн. (видання сертифікату учасника наукового семінару та кваліфікаційного тренінгу (із зазначенням назви програм тренінгів).

#BeketovUni #ХНУМГ #ХНУМГ_наука #ХНУМГ_семінар #семінари #ХНУМГ_анонс