Презентація програм імені Фулбрайта в Україні

02.03.2021 14:00 - 15:00

Опис

image00111

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує студентів, аспірантів, викладачів, молодих науковців для участі у вебінарі, присвяченому поданню заявок на участь у ПРОГРАМІ ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА В УКРАЇНІ,  переможці якої отримають право на навчання, стажування,  проведення наукових досліджень в університетах США.

Час проведення:  2 березня 2021  року, 14:00 -15:00

Участь у вебінарі візьмуть представники офісу Фулбрайт в Україні,  які нададуть всебічну інформацію про існуючі проекти в рамках програми Фулбрайт  та дадуть відповіді на запитання щодо процедури подання заявок.

Робоча мова вебінару – українська.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo-gl.su/TsM61gA

Презентація відбудеться на платформі Zoom. Ви можете долучитися індивідуально з вашого персонального комп’ютера.  Для цього оберіть відповідний пункт при реєстрації в гугл формі. 2 березня Вам буде надіслано посилання на презентацію.

Також, ви можете долучитися до презентації  в конференц-залі №2 (до 20 осіб)  ХНУГХ ім. О.М. Бекетова. Для цього оберіть відповідний пункт при реєстрації в гугл формі.

Важливо! Реєстрація учасників до 1 березня, 15:00 години.

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50