1

2

3

4

5

01 3image00122 жовтня 2014 р. відбулася зустріч робочої групи ХНУМГ імені О.М. Бекетова на чолі з ректором, проф. Бабаєвим Володимиром Миколайовичем з керівництвом ВАТ «Еко-Інвест», що належить до міжнародної компанії «Промислова група «ЕКОТОН», з метою підписання договору про співпрацю в найважливіших напрямах роботи вищого навчального закладу та промислового підприємства: науковому, науково-технічному, інноваційному і міжнародній діяльності.

«Промислова група «ЕКОТОН» – одне з найбільших підприємств Східної Європи та країн СНД, яке займається розробкою, виробництвом та впровадженням сучасних високоефективних технологій та обладнання для очистки стічних вод на об’єктах водопостачання і водовідведення муніципальних організацій та промислових підприємств. Заводи компанії розташовані в Україні (м. Чугуєв, Харківська обл.), Російській Федерації (м. Бєлгород) та Польщі (м. Елк), продукція компанії сертифікована відповідно до міжнародних стандартів ISO.

02 3image003Створення на базі ВАТ «Еко-Інвест» філії кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод ХНУМГ імені О.М. Бекетова дозволяє студентству та провідним науковцям наочно вивчати сучасні технології, реалізовувати спільні експериментальні дослідження, проводити підвищення кваліфікації не тільки співробітників Університету, а й працівників сторонніх організацій, діяльність яких пов’язана з водовідведенням, очисткою стічних вод, обробкою та утилізацією осадів стічних вод. Багато наших випускників вже працюють на цьому підприємстві.

Розширення напрямів співпраці Університету з «Промисловою групою «ЕКОТОН» дає можливість впроваджувати та напрацьовувати спільні наукові розробки, виконувати науково-дослідні роботи на замовлення міжнародних організацій та підприємств комунального господарства.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 253 гостей та користувачі відсутні