01 116 жовтня 2014 року в м. Харків в конференц-залі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся семінар на тему: “Оптимізація витрат підприємств водопровідно-каналізаційного господарства на основі впровадження заходів з ресурсозбереження”. Організатором семінару виступили Українська асоціація підприємств ВКГ «Укрводоканалекологія» та Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

На цьому заході були присутні більше 60 представників підприємств водоканалів з Харківської, Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

02 2Перша частина семінару була присвячена водоканальним справам та проблемам. Президент асоціації Жерліцин Юрій Іванович розповів про роль асоціації в житті галузі. Слово брали активні учасники асоціації – представники водопровідних підприємств Чернігова, Полтави, Сум, Харкова.

В ході роботи було вирішено створити на базі чотирьох областей регіональне відділення асоціації «Укрводоканалекологія», до складу якого мають ввійти більшість підприємств цього регіону. Керівником відділення учасники заходу одноголосно вибрали директора міськодоканалу м. Суми, Сагача Анатолія Григоровича.

03 3Друга частина семінару була присвячена вже техніці, технологіям та енергозбереженню. Живий інтерес учасників визвали презентації своєї діяльності компанії ТОВ НВП «Енертех», ПП «Інсталпласт-ХВ», ТОВ ТД «Євротрубпласт», ТОВ «Грундфос Україна», «Шнейдер Електрік», ТОВ «Варна», ТОВ «Екотон», ТОВ Науково-Технічної Фірми “ПОЛІСТОК” та ін.

баннер ТСЛ

Вступ2019