1

2

3

4

5

15 жовтня пройшла традиційна зустріч Ректора Університету Володимира Миколайовича Бабаєва зі студентами 1 курсу: профспілковими лідерами, студентським активом, старостами. Ця зустріч поклала початок серії запланованих на осінній семестр зустрічей між Ректором та студентами ХНУМГ імені О.М. Бекетова, які проходять у формі відкритого діалогу.

На цій зустрічі Володимир Миколайович привітав першокурсників зі вступом до студентської родини Університету. У вступному слові Ректора були зазначені здобутки та майбутні перспективи розвитку нашого Університету та окреслені проблеми, які потребують вирішення.

Питання студентів були досить різноплановими. Першочергово студентів цікавили питання стажувань, в тому числі міжнародних, проходження виробничих практик та майбутнє працевлаштування. Бази практик та матеріально-технічна база Університету, що постійно удосконалюються, дозволяють забезпечити студентами потужну практичну підготовку. У якості прикладу було наведено кращу в Україні лабораторію світлотехніки та світового дизайну, а також надсучасне оснащення лабораторій геодезії. Зараз проводиться реконструкція приміщень на лижній базі, де буде створено потужну мережу архітектурних класів. Однією з головних проблем модернізації та переоснащення лабораторій та комп’ютерних класів є заборона на купівлю комп’ютерів, яка донедавно не дозволяла вищим навчальним закладам проводити тендери на купівлю техніки.

Міжнародні проекти та програми дуже зацікавили першокурсників. Знання англійської мови та активна участь у конкурсах та проектах стажування дозволили студентам лише цього року відвідати Польщу, Чехію, Італію, Грецію. ХНУМГ імені О.М. Бекетова є партнерами ряду міжнародних організацій, зарубіжних вищих навчальних закладів, у рамках міжнародної співпраці було відкрито Україно-Канадський та Україно-Польський культурно-освітні центри, які значно розширюють можливості студентів.

Також, студентів цікавили питання побуту у гуртожитках. Проректор з АГЧ Андрій Іванович Бесараб довів до відома студентів інформацію щодо опалювального сезону, запевнивши, що економії на енергоносіях з боку Університету не буде. Проте, утеплювати кімнати у гуртожитках все одно необхідно, адже температура там буде залежати від температури теплоносіїв, що будуть подаватися від міської мережі. У зв’язку з можливими низькими температурами у теплоносіях, що пов’язані проблемами із забезпеченням газом в Україні, було проведено зміни до графіку навчального процесу. Канікули для студентів розпочнуться з 29 грудня та триватимуть до 19 січня для студентів 6 курсу та до 2 лютого для студентів молодших курсів. У період канікул студенти можуть проживати у гуртожитках.

Наприкінці зустрічі студенти подякували Володимиру Миколайовичу за зустріч та плідний діалог, а Ректор подякував студентам за їх активну позицію та побажав успіхів у навчанні.

Сподіваємося, що подібні зустрічі будуть сприяти розвитку нашого Університету, підняття його престижу та іміджу, а наші студенти-випускники зможуть достойно конкурувати на ринку праці завдяки своїм знанням та ефективній підготовці.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 485 гостей та користувачі відсутні