01 DSCN1553За ініціативи Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова на базі Українсько-польського культурно-освітнього центру 6 жовтня 2014 року відбулося перше заняття Польського розмовного клубу.

Метою заняття стало розповісти його учасникам про сам клуб і його завдання, знайомство з викладачем та групою.

02 DSCN1549Ангеліна Малишкіна, учасниця клубу: - Впевнена, що заняття в клубі допоможуть мені не тільки поліпшити мову і поповнити лексику, але і поринути в атмосферу польської культури.

Запрошуємо до Польського розмовного клубу щопонеділка на 15.30 годину за адресою вул. Революції, 11 каб. 2.

Заняття проходить у формі активного мовного тренінгу, під час якого ви поринете в інтерактивне спілкування, мовні ігри та обговорення.

Заняття проводить носій мови – Пані Дорота Клайн.

03 DSCN1547Усі бажаючі повинні попередньо зареєструватися, відправивши повідомлення (у заявці вказати ПІБ, факультет, номер телефону) про бажання брати участь в розмовному клубі на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Довідки за телефоном: 057 707 30 50.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ