1

2

3

4

5

01 image001Презентація програми компанії «Філіп Морріс Україна» для студентів 4 та 5 курсів спеціальності «Економіка підприємства».

Завдяки особистому сприянню проректора по інноваційним технологіям, доцента, к.т.н., Пан Миколая Павловича, декана факультету «Економіки і підприємництва», к.е.н. Соловйова Олександра Васильовича, зам. декана, к.е.н. Костюка Василя Остаповича, зав. кафедри «Економіки підприємств бізнес адміністрування та регіонального розвитку», професора, д.е.н. Димченко Олені Володимирівні і асистента кафедри «Економіки підприємств бізнес адмініструванню та регіонального розвитку» Железнякової Ірини Леонідівни, студенти зустрілися із спеціалістом по роботі з персоналом (HR) компанії ПрАТ «Філіп Морріс Україна» Ольшанською В.М., та представниками – стажерами (інтернами). Випускницею ХНУМГ ім. А.Н. Бекетова – Стрігуновською Катериною і випускницею ХНУ ім. В.Н. Каразіна - Журавель Катериною.

Ця зустріч була націлена на те, що стажування це реальність і компанія ПрАТ «Філіп Морріс Україна» надає велику можливість реалізувати себе. До студентів прийшли такі самі, молоді люди, які ще рік тому були студентам 4, 5 курсів, а зараз, вони реалізують різноманітні проекти і розуміють, що стажування у ПрАТ «Філіп Морріс Україна», це багатий досвід.

02 image00303 image005 

BUSINESSACADEMY «Філіп Морріс Україна» має 5 напрямів «Обери свій напрям»:

1. FINANCE (володіння звітністю та бюджетування, внутрішній аудит,оподаткування та казначейство, бухгалтерія та фінансові розрахунки)

2. BISP-BUSINESS INTELLIGENCE STRATEGIC PLANNING (ринкові дослідження та прогнозування процесів,інформаційно-технічна підтримка комерційних процесів)

3. OPERATIONS (Можливість на власні очі побачити, які технології використовуються, та як працює сучасне інноваційне виробництво)

4. MARKETING&SALES (приклади нестандартних маркетингових кампаній і секрети їх успіху, знання, досвід менеджерів MARKETING&SALES)

5. LEADERSHIP (участь у різноманітних кейсах та завданнях, які дають змогу визначити напрями для майбутнього розвитку)

Звичайно, щоб стати учасником BUSINESSACADEMY, необхідно знати англійську мову.

04 image00705 image009 

06 image013Студенти з великим інтересом дізналися про всі можливості програми «BUSINESS ACADEMY», а також о програмах стажування, перспективу працевлаштування для найкращих стажерів і можливість практичного застосування здобутих знань бізнесу. На питання студентів, які саме вимоги ставляться до потенційних стажерів, спеціаліст по роботі з персоналом компанії перерахувала наступні вимоги: навчання в Університеті на 4-ому або останньому курсі, Наявність попереднього стажування або участь у студентських організаціях, володіння англійською мовою на рівні Upper-intermediate і вище, комунікабельність, цілеспрямованість, та наявність яскраво виражених лідерських якостей.

Доповідачі також розкрили основу послідовність відбору потенційних стажерів на відповідні посаді компанії. Такими кроками виступають: відбір розгляду наданих резюме, аналітичне тестування, HR інтерв'ю, фінальний відбір.

07 image011 

Наприкінці зустрічі спеціаліст по роботі з персоналом компанії «Філіп Морріс Україна» Ольшанська В.М. запропонувала всім бажаючим студентам заповнити анкеті з заявкою на участь у програмі BUSINESS ACADEMY. Окрім цього відповіла на всі запитання студентів та викладачів кафедрі.

Особиста подяка викладачам кафедри, за підтримку в проведенні зустрічі, а саме Славуті О.І., Дріль Н.В., Тітяєву В.В., Юр'євої С.Ю.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 258 гостей та користувачі відсутні