1

2

3

4

Аспірантура

5

01 image270914 13Експерти Центру регіонального розвитку Єсіна Валерія Олександрівна та Панова Олена Дмитрівна прийняли участь у семінарі «Управління проектами державно-приватного партнерства для лідерів місцевої влади», що відбувся 29 вересня у м. Києві. Семінар компанією–нерезидентом FHI 360 за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В Україні протягом останніх кількох років існує підвищений інтерес до державно-приватного партнерства (ДПП) як механізму залучення приватного інвестиційного капіталу, знань та досвіду для забезпечення послугами, які надаються державними та місцевими органами влади, та утримання та будівництва об’єктів інфраструктури. У рамках заходів учасники, що представляли органи місцевої влади, бізнес, інвесторів, громади та науковці, ознайомились з світовим досвідом реалізації проектів ДПП, а саме зі стратегіями реалізації та фінансування таких проектів.

02 image270914 3 

03 image270914 4 

В рамках тренінгу експерти Нед Уайт та Наталія Доценко-Білоус представили форми, принципи, результати, сфери та практики застосування ДПП в Україні, висвітлили питання спільної діяльності з державним/комунальним підприємством, концесії на будівництво та експлуатацію інфраструктурних об’єктів, оренди державного/комунального нерухомого майна, інвестиційної діяльності з державним/комунальнім підприємством та технологіями використання консорціуму як організаційного об‘єднання державного/комунального підприємства та приватного інвестора. 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 148 гостей та користувачі відсутні