1 2012 03 21 00421 березня 2012 року в рамках просвітницького проекту «Харківські Бекетовські асамблеї» відбулася зустріч ректора Харківської національної академії міського господарства з колективом Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленко.

Під час зустрічі Бабаєв В.М. ознайомився з системою бібліотечного обслуговуванням, роботою підрозділів бібліотеки та передав в дар від професорсько-викладацького складу Академії репринтне видання «Архитектура. Курс, читанный в Харьковском Технологическом институте Императора Александра III», оригінал якого було видано у 1909 році під авторством О.М.Бекетова. Цє видання також було передано до бібліотечних фондів Будинку Вчених та НТУ «ХПІ».

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ