1imgp6660 Edited27 березня 2012 року відбулося урочисте відкриття в Академії Ради молодих вчених. Рада молодих вчених створюється з метою об'єднання наукової молоді Академії, всебічного сприяння молоді у науковій діяльності, сприяння реалізації молодіжних наукових ініціатив, захисту й реалізації інтересів, прав молодих учених у соціально-професійній сфері, а також сприяння їх соціально-професійному росту, збереження та розвитку її інтелектуального потенціалу, реалізації професійних, творчих та інших інтересів молодих вчених, залучення їх до розв'язання важливих проблем соціально-економічного розвитку України та Харківського регіону.

Членами ради було обрано Правління Ради у такому складі:

1. Тугай Дмитро Васильович к.т.н., доцент кафедри теоретичної та загальної електротехніки;

2. Шевченко Тамара Олександрівна к.т.н., старший викладач каф. водопостачання, водовідведення і очищення вод;

3. Рославцев Дмитро Миколайович к.т.н., доцент кафедри транспортних систем і логістики;

4. Цигічко Світлана Петрівна к.арх, доцент каф. архітектурного і ландшафтного проектування;

5. Бурак Олена Миколаївна, к.е.н., доц. кафедри міської і регіональної економіки;

6. Мущинська Наталя Юріївна, к.е.н., доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві.

Голова Ради Мущинська Н.Ю. та заступник Рославцев Д.М. обрані на засіданні із складу Правління.

На урочистому засіданні були присутні Ректор ХНАМГ Бабаєв В.М., проректор з наукової роботи Харченко В.Ф., і Сухонос М.К. – начальник НДС. За їх участю були обговорені завдання і план роботи Ради, а також пройшло жваве обговорення щодо публікації наукових досліджень в журналах з бази даних Scopus.