1

2

3

4

5

01 5У заході взяли участь:

Сталинський Дмитро Віталійович – генеральний директор «УкрДНТЦ «Енергосталь»; Харченко Олександр Михайлович – голова правління ЗАТ «Трест Житлобуд-1»; Кроленко Юрій Якович – голова Наглядової ради АТ «Житлобуд-2»; Чечельницький Сергій Георгійович – начальник Управління архітектури Харківської міської ради, головний архітектор м. Харкова.

Специфікою багаторічної діяльності ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на ринку освітніх послуг є підготовка фахівців з вищою освітою для життєзабезпечення та розвитку усього комплексу міських територій. Стрімкий розвиток інфраструктури міст, новітні технології у будівельній галузі сьогодні об`єднані з інформаційним простором та потребують від фахівця мобільної реакції та ексклюзивного знання, а від університету створення усіх умов для їх конкурентоспроможності.

02 2

В рамках укладеної угоди про співробітництво між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та ТОВ “Інновейтів Бізнес Фаундейшн” створена лабораторія ВІМ-технологій, яка надасть можливість студентам оволодіти новими технологіями інформаційного моделювання, засвоїти сучасний програмний комплекс Autodesk Building Design Suite, а також бути працевлаштованими за схемою аутстаффінга.

03 3aЛабораторія ВІМ-технологій являє собою комп’ютерний клас, який оснащено інноваційним системним забезпеченням та високошвидкісним інтернетом, а також ліцензованим комплексом програм Autodesk Building Design Suite. В лабораторії студенти будуть вивчати головні інструменти та методики створення об’ємних моделей, правила комунікації та документообіг, будуть працювати над реальними об’єктами в умовах обмежених строків та інших зовнішніх факторів, навчатися приймати рішення, демонструвати свої лідерські якості.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 220 гостей та користувачі відсутні