1

2

3

4

Аспірантура

5

01 Lviv0914

В рамках угоди про співробітництво між Комунальним закладом «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» та Харківським національним університетом міського господарства імені Бекетова О.М., відповідно до Всеукраїнського проекту «Єдина Україна: Схід та Захід разом» та листа Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації «Щодо участі лідерів учнівського самоврядування Харківщини у профільній школі лідерів учнівського самоврядування», доцент кафедри управління проектами в міському господарстві та будівництві Мельман Вікторія Олександрівна з 16 по 26 серпня 2014 року прийняла участь у Всеукраїнському проекті «Рух лідерів».

Згідно з програмою заходів Мельман В.О. провела для лідерів учнівського самоврядування Львівської та Харківської обласної ради старшокласників тренінги «Толерантне спілкування» та «Ефективні управлінські комунікації», Також учнівська молодь мала можливість отримати інформацію про спеціальності та напрями підготовки Університету.

Подробиці та фото звіт за посиланнями firstpalace.kh.ua/?p=1575; mon.gov.ua/ua/news/36315-u-spilnomu-koli--lideri-uchnivskogo-samovryaduvannya-harkivschini-ta-lvivschini

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні