01 10В Олімпіаді приймають участь 30 представників 17 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з: Національного університету біоресурсів та природокористування (м. Київ); Сумського державного університету; Національної металургійної академії України (м. Дніпропетровськ); Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»; Одеського державного екологічного університету; Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу; Київського національного університету будівництва та архітектури; Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (м. Київ); Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені Академіка В. Лазаряна; Харківського національного університету будівництва та архітектури; Харківського національного університету радіоелектроніки; Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; Харківський державний університет харчування та торгівлі; Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця; Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова; Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «ХАІ»; Української інженерно-педагогічної академії.

02 503 6

Всі іногородні учасники розміщені у готелі житлово-комунального технікуму, організована екскурсія до музею Університету.

У журі ІІ етапу Олімпіади працюють 12 осіб – провідні науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України.

Олімпіада проводиться у два тури, які різнилися складністю задач і розв'язанням у письмовій формі. В кожному турі студентам запропоновано 10-12 задач. Кожній задачі надається певна кількість балів. Студенти, які набрали найбільшу кількість балів у 1-му турі, будуть брати участь у 2-му турі. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика» будуть визначатись за підсумками 2-го туру.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці