1 березня 2012 року в клубі Болеро відбувся перший півфінал телепроекту, в якому змагалися ХНАМГ, ХАІ та УкрДАЗТ.

Переможців визначало журі в 4 тури – інтелектуальна гра, клуб веселих та кмітливих, спортивні змагання (жіночій армрестлінг) та шоу талантів. У кожній з вищеназваних номінацій збірна команда ХНАМГ здобула першість і у загальному заліку вийшла в фінал, який відбудеться 12 квітня.

Слід особливо наголосити на бездоганній підготовці нашої команди – іскрометний гумор та незабутнє світлодіодне  шоу талантів не залишили байдужим жодного.

Наша команда постійно відчувала підтримку вболівальників. На заході був присутній ректор ХНАМГ, професор Бабаєв Володимир Миколайович, проректор з навчально-виховної роботи Малєєв Олександр Іванович, декани факультетів, співробітники, представники Студентської ради, Студентського клубу та профспілкової організації студентів.

Бажаємо команді ХНАМГ «Муниципальные лица первой столицы» перемоги в фіналі телепроекту «Імперія ВУЗів»!

image 001

Корисні поради