1

2

3

4

5

Завідувач кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту д.е.н., проф. Момот Т.В. та доцент кафедри, к.е.н., генерал Ващенко О.М. взяли активну учать у проведенні 6-ї Міжнародної конференції з конкурентної розвідки, Німеччина, квітень 9-10, 2014.

conference.competitive-intelligence.com/vortraege/vortrag27.shtml

Тема доповіді: «Стейкхолдерно-орієнтована корпоративна безпека та стратегічна аналітична система: досвід України».

Міжнародній спільноті презентовано розроблену автором Корпоративну Стратегічну Інформаційно-аналітичну Систему (CSIS), що визначена як система планування, збору, обробки, аналізу, розповсюдження та використання аналітичної інформації для забезпечення прийняття корпоративних рішень з врахуванням ризиків здійснення діяльності та оцінки стратегічних перспектив розвитку суб’єктів господарювання. На базі дослідження сучасних трендів корупційної діяльності в Україні доведена необхідність впровадження сучасної системи анти-корупційного менеджменту на базі запропонованої системи CSIS.

В процесі здійснення модерації на секції «CI in Eastern Europe - What's specific?» обговорено питання щодо специфічних особливостей ведення бізнесу в країнах Східної Європи, особливості зовнішнього середовища функціонування бізнесу в цих країнах (політичного, економічного, соціального, технологічного), розглянуто кращу практику здійснення конкурентної розвідки в Східній Європі. Зроблено висновки щодо систематизації специфічних особливостей ведення бізнесу у Східній Європі.

conference.competitive-intelligence.com/vortraege/vortrag99.shtml

В процесі обговорення Момот Т.В. запропонувала створити EESIRCL – Eastern European Strategic Intelligence, Research and Consulting League (Лігу стратегічної аналітики, досліджень та консалтингу в Східній Європі), що дозволить об’єднати зусилля експертів в сфері стратегічної аналітики країн Східної Європи та сприятиме створенню прозорого інформаційного простору для розвитку міжнародного співробітництва з країнами Західної Європи.

Проведено обговорення шляхів подальшої спільної співпраці з питань забезпечення високої якості надання освітніх послуг та інформаційно-аналітичного забезпечення прийняття управлінських рішень в Україні.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 319 гостей та користувачі відсутні