Завідувач кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту д.е.н., проф. Момот Т.В. та доцент кафедри, к.е.н., генерал Ващенко О.М. взяли активну учать у проведенні 6-ї Міжнародної конференції з конкурентної розвідки, Німеччина, квітень 9-10, 2014.

conference.competitive-intelligence.com/vortraege/vortrag27.shtml

Тема доповіді: «Стейкхолдерно-орієнтована корпоративна безпека та стратегічна аналітична система: досвід України».

Міжнародній спільноті презентовано розроблену автором Корпоративну Стратегічну Інформаційно-аналітичну Систему (CSIS), що визначена як система планування, збору, обробки, аналізу, розповсюдження та використання аналітичної інформації для забезпечення прийняття корпоративних рішень з врахуванням ризиків здійснення діяльності та оцінки стратегічних перспектив розвитку суб’єктів господарювання. На базі дослідження сучасних трендів корупційної діяльності в Україні доведена необхідність впровадження сучасної системи анти-корупційного менеджменту на базі запропонованої системи CSIS.

В процесі здійснення модерації на секції «CI in Eastern Europe - What's specific?» обговорено питання щодо специфічних особливостей ведення бізнесу в країнах Східної Європи, особливості зовнішнього середовища функціонування бізнесу в цих країнах (політичного, економічного, соціального, технологічного), розглянуто кращу практику здійснення конкурентної розвідки в Східній Європі. Зроблено висновки щодо систематизації специфічних особливостей ведення бізнесу у Східній Європі.

conference.competitive-intelligence.com/vortraege/vortrag99.shtml

В процесі обговорення Момот Т.В. запропонувала створити EESIRCL – Eastern European Strategic Intelligence, Research and Consulting League (Лігу стратегічної аналітики, досліджень та консалтингу в Східній Європі), що дозволить об’єднати зусилля експертів в сфері стратегічної аналітики країн Східної Європи та сприятиме створенню прозорого інформаційного простору для розвитку міжнародного співробітництва з країнами Західної Європи.

Проведено обговорення шляхів подальшої спільної співпраці з питань забезпечення високої якості надання освітніх послуг та інформаційно-аналітичного забезпечення прийняття управлінських рішень в Україні.

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

 

Прием Кернеса 4

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 234 гостей та користувачі відсутні