01 DSC 001419 травня 2014 року відбулась робоча зустріч директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з керівництвом Центру регіонального розвитку. У заході також взяли участь перший заступник директора Департаменту-начальник аналітичного управління Денис Ткачов та заступник директора Департаменту-начальник проектного управління Олег Масленніков.

Під час зустрічі директор центру Димченко Олена Володимирівна розповіла про історію створення центру, проекти та програми, які наразі реалізуються та зазначила основні напрямки стратегії розвитку співробітництва центру з Харківською обласною державною адміністрацією.

02 DSC 0016В свою чергу Юлія Світлична висловила впевненість в плідній співпраці в сфері залучення міжнародної технічної допомоги, підвищення інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності Харківської області.

Довідка. Центр регіонального розвитку — український аналітичний центр, який створений на підставі договору про співпрацю між Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна, Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області на базі Університету.

03 DSC 0017Метою діяльності Центру регіонального розвитку є моніторинг та інформування про актуальні міжнародні програми та проекти міжнародної технічної допомоги направлених на регіональний розвиток; консультування та допомога у розробці грантових проектів для подання у міжнародні фонди; участь в підготовці цільових програм та грантових проектів; участь у підготовці та здійсненні заходів щодо реалізації регіональних цільових програм; моніторинг виконання регіональних програм.

04 DSC 001905 DSC 002006 DSC 0021 

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

 

Прием Кернеса 4

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 194 гостей та користувачі відсутні